Žraločia chrupavka 100kps., GymBeam

Žraločia chrupavka 100kps., GymBeam
9,95€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Žraločia chrupavka je 100% prírodná výživa kĺbov, ktorá slúži na liečbu, ako aj prevenciu ochorení pohybového aparátu. Jej hlavnou funkciou je oprava a udržiavanie zdravých kĺbov, nie len športovcov, ale aj nešportovcov. Taktiež prináša úľavu ľudom trpiacim artritídov, rednutím kostí a bolesťami vyvolanými športom.

Žraločia chrupavka je výživový doplnok, ktorý má dlhú tradíciu v čínskej medicíne a v Ázii, a je vyhľadávaný hlavne z dôvodu blahodárnych účinkov na pohybový aparát. Je to komplex mukopolysacharidov, ktorý obsahuje bielkoviny, a to kolagén, a nebielkovinové substancie- glukosamín a chondroitín, ktoré predstavujú základné a najefektívnejšie zložky kĺbovej chrupavky a iných spojivových tkanív- kostí, väzív a šliach. Táto kombinácia čistých účinných látok pozitívne vplýva na udržanie si zdravej kĺbovej chrupavky a väzov. Žraločia chrupavka je tiež bohatým prírodným zdrojom vápnika a fosforu, ktoré sú dôležitými minerálmi pre udržanie zdravých kostí a kĺbov. Netreba zabúdať na to, že kĺby si zaslúžia starostlivosť - sú potrebné celý život.

Význam pre zdravie: Prevencia a podporná liečba osteoporózy. Prevencia a podpora liečby reumatickej artritídy a artritídy. Prevencia pri poraneniach šliach a kĺbov. Podpora liečby pri nádorových ochoreniach. Zlepšuje stav psoriázy/lupienky. Pri poškodení očnej sietnice vplyvom diabetu. Podpora liečby zeleného zákalu. Pri zníženej imunite.

Obsah: 100 kapsúl


 

Nutričné hodnoty      1 dávka (2 kps)
Energetická hodnota       4,36 kJ / 1,04 kcal
Tuky       16 mg
Sacharidy       94,8 mg
Bielkoviny       328,8 mg
Žraločia chrupavka       1000 mg
Carcinia Cambogia       1261,6 mg
   z toho HCA       630 mg
Cholín       50,4 mg
L-karnitín       75,6 mg
Inozitol        50 mg


 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN