Vanilkový lusk 1ks (13-15 cm), Wolfberry

Vanilkový lusk 1ks (13-15 cm), Wolfberry
Vegan rastlinné
4,16€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Wolfberry
Vanilka je aromatické korenie pôvodom z Mexika. V minulosti sa používala ako liečivý prostriedok a tonikum. Hlavne na povzbudenie činnosti srdca, ale aj k celkovej vzpruhe organizmu. Najdôležitejšou látkou, ktorú vanilka obsahuje je aromatický fenolický aldehyd vanilín. Ten je zodpovedný za príjemnú vôňu a sladkú chuť tohto korenia. Prípadný biely povlak nie je na závadu. Ide o kryštalizujúci vanilín. 

Zloženie: sušený plod vanilky v celku 100%

Obsah: 1 ks (13 - 15 cm)

Skladovanie: Najlepší spôsob skladovania je vo vákuom balení, kde vanilka vydrží čerstvá až 2 roky. Po rozbalení vanilkový lusk uzatvorte do sklenenej nádoby, ktorú pravidelne odvetrávajte. Pokiaľ aj tak vanilkové lusky vyschnú, môžete ich pred použitím na krátko ponoriť do teplej vody, aby opäť zmäkli. Uchovávajte v suchu a tme pri teplote do 25°C.

Krajina pôvodu: Česká republika 

Wolfberry

Česká firma Wolfberry od roku 2005 dodáva na trh pestrú škálu superpotravín, potravín, nápojov a kozmetiky. Značka kladie enormný dôraz na kvalitu. Z tohto dôvodu uprednostňuje suroviny z ekologického poľnohospodárstva. Každý výrobok pred uvedením do predaja prechádza prísnym testovaním. Značka Wolfberry zaujme všetkých, ktorí chcú žiť zdravo a sú nároční.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN