Masticha Original 100 kapsúl

Doprava zadarmo
Masticha Original 100 kapsúl
31,80€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Masticha Original je pravá masticha s chráneným označením pôvodu PDO na gréckom ostrove Chios. Nie je zmiešavaná so žiadnymi ďalšími prísadami. Masticha Original upravená do podoby kapsúl sa pohodlne užíva a presne dávkuje podľa odporúčanej dennej dávky. 
Masticha Original je vhodným riešením pre ľudí, ktorí majú záujem o čistú Chioskú mastichu bez akýchkoľvek ďalších prísad. Masticha Original obsahuje 100% obsahu Chioskej mastichy.

Zloženie: Čistý mastichový prášok (350 mg v každej kapsule), celulózová kapsula

Odporúčané dávkovanie: Prvé balenie: 3x denne 2 tablety Masticha Original. Po prvom balení je možné v dávkovaní zotrvať, alebo znížiť dávku na 2×1 tabletu denne. Mastichové kapsuly sa ako doplnok výživy užívajú min. 20 min. pred jedlom.

Obsah: 100 kapsúl

Skladovanie: Mastichové kapsuly skladujte v suchu pri teplote max. 25°C v uzavretom obale.

Krajina pôvodu: Grécko, ostrov Chios

Upozornenie: Deti do 6 rokov a tehotné a dojčiace ženy môžu mastichu užívať až po porade so svojim lekárom. Buďte opatrý ak máte nízky tlak alebo beriete lieky na znižovanie vysokého krvného tlaku.
Chioská masticha zabraňuje oxidácii LDL cholesterolu a jeho následnému ukladaniu sa v krvných cievach, čím nepriamo znižuje vysoký krvný tlak. Konzumácia Chioskej mastichy taktiež nie je vhodná pre osoby trpiace alergiou na živicu.

 

 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN