Apothecary Masticha active 45 g 100 kapsúl

Apothecary Masticha active 45 g 100 kapsúl
35,87€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Masticha Active je jedinečný slovenský produkt, ktorý spája chioskú mastichu s aktívnou kultúrou priateľskej kvasinky Saccharomyces Boulardii. V súčasnosti sa považuje za najúčinnejší produkt s obsahom chioskej mastichy.
Chioská masticha podporuje zdravie žalúdka a tráviaceho traktu. Je to prírodná terapia bez vedľajších účinkov.
Saccharomyces Boulardii je kvasinka a nie baktéria a vďaka tomu lepšie odoláva pôsobeniu žalúdočných štiav a tiež antibiotík.


Zloženie: Chioská masticha – 250 mg, Saccharomyces boulardii – 75 mg, mikrokryštalická celulóza – 25 mg, celulózová kapsula.

Odporúčané dávkovanie: Pri cestovaní odporúčame Mastichu Active užívať preventívne 1 kapsulu 2x denne. Pri akútnych žalúdočných a črevných problémoch odporúčame užívať 2 kapsuly 3x denne. Pri odporúčanom dávkovaní je jedno balenie Mastichy Active, 30 ks určené na dobu 5 dní.

Obsah: 100 kapsúl

Skladovanie: Mastichové kapsuly skladujte v suchu pri teplote max. 25°C v uzavretom obale.

Krajina pôvodu: Chioská masticha – Grécko, ostrov Chios, Saccharomyces boulardii – Bulharsko

Upozornenie: Deti do 6 rokov a tehotné a dojčiace ženy môžu mastichu užívať až po porade so svojim lekárom. Buďte opatrý ak máte nízky tlak alebo beriete lieky na znižovanie vysokého krvného tlaku.
Chioská masticha zabraňuje oxidácii LDL cholesterolu a jeho následnému ukladaniu sa v krvných cievach, čím nepriamo znižuje vysoký krvný tlak. Konzumácia Chioskej mastichy taktiež nie je vhodná pre osoby trpiace alergiou na živicu. Masticha obohatená o probiotikum – Masticha Active obsahuje probiotickú kvasinku, ktorá nieje vhodná pre pacientov s centrálnym žilovým katétrom.
 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN