JOINT ACTIVITY STAR (60 tbl) STARLIFE

JOINT ACTIVITY STAR (60 tbl) STARLIFE
50,00€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: STARLIFE
Produkt znamenite kombinuje zložky chondroitínu, glukosamínu, metylsulfonylmetánu, kolagénu a kadidlovníka. Táto jedinečná kombinácia prírodných látok dosahuje potrebných účinkov na kĺby po namáhavom fyzickom alebo športovom výkone. Prítomný glukosamín sulfát tvoria prirodzenú súčasť kĺbových chrupaviek a synoviálnej tekutiny. Je to látka telu vlastná, ktorá sa tvorí z krvného cukru. Obsiahnutý chondroitín sulfát je prirodzenou súčasťou chrupavky. Methylsulfonylmetan - MSM - je prírodná zlúčenina síry. Kadidlovník - Boswellia serrata - má priaznivý vplyv na udržanie normálnych funkcií kostí a kĺbov.

Odporúčané dávkovanie
1 tableta 3× denne.

Zloženie
Zloženie 3 tabliet: Glukosamín sulfát 2 KCI 1.500 mg; metylsulfonylmetán (MSM) 536 mg; chondroitín sulfát 402 mg; stabilizátor: fosforečnan vápenatý, polyvinylpolypyrrolidon, hydroxymethylcelulóza; emulgátor: mikrokryštalická celulóza, sodná soľ karboxymetylcelulózy; rybí kolagén 300 mg, kadidlovník (Boswellia serrata, extrakt) 300 mg; bioflavonoidy citrusových plodov 150 mg; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, stearan horečnatý; poťah tablety: celulóza.
V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Upozornenie
Nie je určené pre deti. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN