Hydrolyzovaný rybací kolagén (bez rybacej chuti a zápachu) - Collagen Premium 400g, Natural Nutrition

Hydrolyzovaný rybací kolagén (bez rybacej chuti a zápachu) - Collagen Premium 400g, Natural Nutrition
16,13€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Morský kolagén je proteín extrahovaný z kostí alebo kože morských rýb, vrátane tresky a lososa. Jedinečné zloženie a štruktúra morských kolagénových peptidov prináša celý rad zdraviu prospešných výhod.
Collagen Premium sa vyrába enzymatickým procesom hydrolýzy a je predbežne rozložený na aminokyseliny s nízkou molekulovou hmotnosťou, čo umožňuje jeho optimálnu absorpciu a využitie.
Kolagén typ I – v našom tele existuje viacero rôznych typov kolagénu, ktoré sa líšia v ich zložení a funkcii, ale kolagén typu I je najrozšírenejším.
Morský kolagén pozostáva výlučne z kolagénu typu I, ktorý je dôležitou zložkou pokožky, kostí, zubov, svalov, šliach, väziva a fascie (zväzok vlákien, ktorý obaľuje svaly, nervy, kosti,..).

Zloženie: hydrolyzovaný rybací kolegén

Odporúčané dávkovanie: 2 krát denne 1 čajovú lyžičku (5000mg) rozmiešajte vo vode a vypite. 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Význam pre zdravie: Hydrolyzovaný kolagén z morských rýb. Bez nepríjemného rybacieho zápachu. Krásna pleť a slné spojivové tkanivá. Zdroj aminokyselín L-prolínu a L-glycínu. Rýchla rozpustnosť. Vysoká biologická dostupnosť. Správna voľba pre každého, kto si potrpí na kvalitu a čistotu produktov. Bez obsahu pridaných aróm, farbív, príchutí, konzervantov a GMO.

Hmotnosť: 400 g

Skladovanie: Uchovávajte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6 - 25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


SI WU WAN - 161
8,00€
WU PI WAN - 106
8,00€
Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN