Lactaze enzyme STAR (60 tbl) STARLIFE

Lactaze enzyme STAR (60 tbl) STARLIFE
27,00€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: STARLIFE

Lactas ENZYME STAR je produkt špeciálne vyrobený pre osoby, ktoré majú ťažkosti s trávením mliečneho cukru - laktózy. Laktóza je súčasťou mlieka a všetkých mliečnych výrobkov, vrátane výrobkov na báze sušeného mlieka alebo srvátky. Laktáza je enzým, ktorý sa prirodzene vyskytuje v tenkom čreve a má schopnosť rozštiepiť disacharid laktózu na monosacharidy glukózu a galaktózu. Tieto jednoduché cukry sú potom ďalej organizmom vstrebávané a metabolizované. Niektoré osoby však neprodukujú dostatočné množstvo enzýmu laktázy. Potom sa hovorí o laktózovej intolerancii, kedy nespracovaná laktóza sa ďalej dostáva do hrubého čreva, kde ju baktérie premenia na oxid uhličitý, vodík a vodu. Klinicky sa laktózová intolerancia prejaví kŕčovitou bolesťou brucha, hnačkou a plynatosťou po požití kravského mlieka a výrobkov z neho. Nedostatkom enzýmu laktázy je postihnutých 6-12% populácie.

Odporúčané dávkovanie
2 mäkké kapsuly denne tesne pred konzumáciou jedla, alebo nápoja obsahujúceho latkózu

Zloženie

Zloženie 2 mäkkých kapsúl: Enzým laktáza z Aspergillus oryzae (3.500 FCC jednotiek) 250 mg;sójový olej; zahusťovadlo: sorbitol; emulgátor: sójový lecitín; leštiaca látka: včelí vosk; farbivo: titanová beloba. Želatínová mäkká kapsula.

V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.


Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.
Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.


 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN