INOSINE STAR (60 tbl) STARLIFE

INOSINE STAR (60 tbl) STARLIFE
30,00€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: STARLIFE
INOSINE STAR obsahuje inositol, ktorý je telu vlastný a z ktorého sa v organizme tvorí základný zdroj energie - ATP (adenozíntrifosfát). Inositol býva zaraďovaný do skupiny vitamínov B pod názvom vitamín B8. Za samostatný vitamín však bol uznaný až v roku 1940. Po chemickej stránke sa jedná o šesť sytný cyklický alkohol. Inositol obsahuje rad potravín, napr. sója, grepy, hrozno viniča, celozrnné potraviny, kapusta, vnútornosti a mlieko. V organizme je prítomný v bunkových membránach mozgu, srdca, svalov, reprodukčných orgánov a v kostiach. Inositol je látka, ktorú si telo ale nevie v dostatočnom množstve vytvoriť a musí ju prijímať zvonku.

Odporúčané dávkovanie
1 kapsula 2× denne.

Zloženie
Zloženie 2 kapsúl: Inozín 1.000 mg; ryžová múčka; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, stearan horečnatý. Želatínová kapsula.
V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Upozornenie
Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nie je vhodný pre osoby s poruchou metabolizmu kyseliny močovej a trpiacich celiakiou. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.
Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN