RUKOLA BIO - semienka na domáce klíčenie 200g, Wolfberry

RUKOLA BIO - semienka na domáce klíčenie 200g, Wolfberry
BIO Vegan rastlinné
4,63€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Wolfberry
Nechajte si doma vyklíčiť jej semienka a poznajte aromatickú chuť čerstvých výhonkov,ktoré vyniknú predovšetkým v studenej kuchyni. Surové klíčky sú naviac výživovým pokladom,ktorý budete mať kedykoľvek po ruke. Výhonky sú vynikajúcim zdrojom energie, minerálov a vitamínov.
Rukola bola v minulých storočiach považovaná za afrodisiakum a klíčky sú všeobecne súčasťou jedálnička všetkých kultúr skoro 5000 rokov. Nie je divu. Pri procese klíčenia začnú v semenách prebiehať metabolické deje, ktoré aktivujú enzýmy a obsah prospešných látok v nich až niekoľkonásobne vzrastie.

Certifikáty: CZ-BIO-002

Použitie: Nechajte si doma vyklíčiť jej semienka a poznajte aromatickú chuť čerstvých výhonkov,ktoré vyniknú predovšetkým v studenej kuchyni. Surové klíčky sú naviac výživovým pokladom,ktorý budete mať kedykoľvek po ruke. Výhonky sú vynikajúcim zdrojom energie, minerálov a vitamínov.

Návod na klíčenie: Semienka prepláchneme vodou. Lahko navlhčené ich vložíme do klíčiacej nádoby. Semienka necháme na tmavom a teplom mieste, kde začnú klíčiť. Rastlinky je potrebné pravideľne preplachovať(aj korienky zo spodnej strany), aby sme zabránili pliesňam (2-3 krát denne).  Prvé klíčky sa objavia po 24 hodinách. Na konzumáciu sú vhodné celé rastlinky, včetne korienkov. Pred konzumáciou klíčky opláchnite.

Náš tip: Odporúčame klíčiť na klíčiacej miske alebo sitku. Nie je vhodné klíčiť semienka na vate, pretože prichádzame o chutné korienky, ktoré zarastajú do vaty. Pre dlhšiu trvanlivosť doporučujeme hotové klíčky skladovať v chladničke, kde nám vydržia aj týždeň.

Hmotnosť: 200 g

Skladovanie: Uchovávajte v chlade a tme. Balené v ochrannej atmosfére. 

Krajina pôvodu: Taliansko

Wolfberry

Česká firma Wolfberry od roku 2005 dodáva na trh pestrú škálu superpotravín, potravín, nápojov a kozmetiky. Značka kladie enormný dôraz na kvalitu. Z tohto dôvodu uprednostňuje suroviny z ekologického poľnohospodárstva. Každý výrobok pred uvedením do predaja prechádza prísnym testovaním. Značka Wolfberry zaujme všetkých, ktorí chcú žiť zdravo a sú nároční.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN