RENOL 30ml, Energy

RENOL 30ml, Energy
21,59€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Balenie: 30 ml

Energetické pôsobenie: Renol harmonizuje predovšetkým energetické dráhy obličiek, močového mechúra, sleziny a troch žiaričov.

Vhodná kombinácia: Na docielenie väčšieho liečebného účinku odporúčame kombinovať Renol s krémom Artrin (aplikácia na postihnuté miesta, reflexné zóny, masáž akupunktúrnych dráh).

Pokračovacia kúra: Po regenerácii Renolom Vám odporučujeme užívať Gynex. Vyrovnáva výkyvy organizmu, či už na psychickej alebo hormonálnej úrovni ako u mužov, tak u žien.

Spôsob použitia: Pred použitím dôkladne pretrepte (asi 21x). Informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši.

Dávkovanie: Pre dospelých 2–7 kvapiek 1–3x denne, pre deti od 12 rokov 7 kvapiek za deň, deti od 3 rokov 2 kvapky za deň. Pred použitím dôkladne pretrepte (21x). Informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedené vodou, príp. nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Na podporu detoxikácie tela je pri regeneračnej kúre vhodné zvýšiť príjem tekutín (pite aspoň 2l čistej vody denne, najlepšie po malých dávkach: každú pol hodinu 2 dcl vody). Pri ťažších a chronických stavoch odporúčame spočiatku nižšie dávkovanie a predchádzajúcu konzultáciu s lekárom. Pri chronických ochoreniach odporúčame užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách odporúčame dávky zvýšiť. V prípade prechodného zhoršenia stavu treba dávkovanie znížiť, kým zhoršenie nepominie, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu.
Nie je vhodné prestávať s užívaním prípravku, lebo ide o spätný regeneračný proces (reverznú reakciu), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je dôkazom pozitívnej reakcie, ktorá informuje o tom, že prichádza uzdravenie.

Upozornenie: Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku.

Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. V tehotenstve neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom alebo terapeutom. Vhodné pre diabetikov. Výživové doplnky nie sú určené ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10–25oC, chráňte pred mrazom.

Zloženie: Ihlica tŕnitá, Vres obyčajný, Palina dračia, Baza čierna, Lopúch väčší, Kapucínka väčšia, Ríbezľa čierna, Pakost smradľavý, Dvojzub trojdielny, Stavikrv vtáčí, Zlatobyľ obyčajná, Turanec kanadský, Túžobník brestový, Železník lekársky, Vrbovka malokvetá.

Renol ďalej obsahuje éterické oleje (napr. citrónový, anízový, borievkový) a informácie z rastlín, olejov a nerastov (napr. jaspisu, vltavínu, fluoritu a striebra).

RENOL kvapky: regenerácia obličiek, nadobličiek, močového mechúra, prostaty a lymfatického systému, opakované zápaly stredného ucha

Zápaly močového mechúra, prostata, lymfatický systém, močové cesty, ťažkosti s močením, ochorenia obličiek, obličkové kamene, gynekologické problémy, nočné pomočovanie u detí, prostata, neplodnosť u mužov, opakujúce sa angíny, opakujúci sa zápal stredného ucha, kĺby a chrbtica

Renol pomáha riešiť predovšetkým ťažkosti s urogenitálnym systémom a ochorenie kĺbov. Pozitívne ovplyvňuje krv a lymfu.

Renol má vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Ovplyvňuje správnu funkciu vylučovacích orgánov (obličiek a močového mechúra), upravuje hospodárenie tela s minerálmi a udržiavanie optimálneho pH krvi. So správnou funkciou obličiek súvisí aj riadenie tvorby červených krviniek v kostnej dreni a regulácia krvného tlaku. Ďalej ovplyvňujú prúdenie všetkých tekutín v tele (napr. lymfy) a udržiavanie rovnováhy vnútorného prostredia organizmu. S vylučovacími orgánmi je energeticky prepojený aj celý oporný systém tela (kosti a kĺby), Renol má teda svoje uplatnenie u chorôb súvisiacich s pohybovým ústrojenstvom.
Renol ďalej udržiava správnu funkciu mužských pohlavných orgánov a pôsobí proti mužskej neplodnosti. Obličky sú veľmi citlivý orgán, ktorý sa pri poškodení zložito regeneruje. Je v nich uložená vrodená energia, a ak sú obličky preťažené, táto energia vyprcháva, čo súvisí so znižovaním všetkých funkcií ľudského organizmu. Preto je vhodné posilňovať činnosť obličiek - inak prichádza predčasné starnutie.


Použitie:
Podporuje detoxikáciu tela
má antioxidačné a regeneračné účinky
je určený na regeneráciu obličiek, nadobličiek, močového mechúra, prostaty a lymfatického systému
pôsobí preventívne a liečebne pri zápaloch močového mechúra a močových ciest, pri ťažkostiach s močením, ochorení obličiek, pri tvorbe obličkových kameňov a niektorých chronických gynekologických problémov (zápal krčka maternice a pošvy)
v detstve pôsobí okrem iného proti nočnému pomočovaniu
pomáha riešiť problémy s prostatou, ťažkosti s močením v dôsledku jej bujnenia a mužskú neplodnosť; celkovo prospieva dobrému stavu mužských pohlavných orgánov
harmonizuje funkciu nadobličiek
pomáha regulovať krvný tlak a množstvo červených krviniek
je účinný pri ochorení pohybového ústrojenstva – bolesti kĺbov a chrbtice, artróze, artritíde, reumatizme, dne a Bechterevovej chorobe
pôsobí preventívne aj liečebne pri osteoporóze
pôsobí proti migrénam a iným bolestiam hlavy (spánok a čelo) a proti poruchám sluchu
stimuluje činnosť lymfatického a imunitného systému
zbavuje telo ťažkých kovov
eliminuje opuchy dolných končatín a očných viečok
je vhodný pre alergikov a astmatikov
predchádza opakujúcim sa angínam a zápalom stredného ucha
pomáha pri kožných ťažkostiach ako sú ekzémy alebo akné
zlepšuje kvalitu zubov, nechtov a vlasov; zabraňuje predčasnému šediveniu vlasov
prospieva pri nedostatku energie a chronickej únave
pri neznášanlivosti chladu.
 
Použitie psychika:
Neschopnosť uvoľniť sa
nedôverčivosť spojená s podozrievavosťou a cynizmom
nesmelosť
nerozhodnosť
rezignácia
nepokoj spojený so strachom a pocitom neustáleho ohrozenia
hyperaktivita CNS
predovšetkým u detí s LMD a ADHD.

 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN