Regemax STAR (60 tbl) STARLIFE

Regemax STAR (60 tbl) STARLIFE
33,00€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: STARLIFE
REGEMAX je formula pripravená podľa originálnych čínskych receptúr dynastie Ming. Jej hlavnou zložkou je rastlinná bielkovina a arginín. L-arginín - je semi-esenciálna aminokyselina. Jedná sa o aminokyselinu, ktorú si organizmus za určitých životných podmienok nedokáže v dostatočnom množstve vyrobiť sám. Tieto situácie nastávajú najmä v období rastu, pri zvýšenej telesnej námahe, chorobe a pod. Dôležitou zložkou je tiež sibírsky ženšen - akantopanax ostnatý. Ten nepatrí medzi rastliny s dlhou históriou v ľudovom liečiteľstve. Rovnako ako u ženšenu pravého aj u sibírskeho ženšenu sa okrem iného zbiera silne aromatický koreň, ktorý svojimi účinkami môže nielen nahradiť vzácny ženšen pravý, ale dokonca ho svojimi vlastnosťami i predbehne, napríklad svojimi tonizujúcimi účinkami. Chuť koreňa je ostrá a pieporná - odtiaľ ďalší z jeho ľudových názvov, divoké korenie.

Odporúčané dávkovanie
2 kapsuly denne pred spaním.

Zloženie
Zloženie 2 kapsúl: Obohatená rastlinná bielkovina 610 mg; L -Arginín 400 mg; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý; všehojovec štetinatý (Acanthopanax senticosus, „sibírsky ženšen“, koreň, extrakt 4:1) 0,8 mg; oktakosanol 0,2 mg. Želatínová kapsula.
V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Upozornenie
Nevhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.
Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.
 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN