REGALEN 30ml, Energy

REGALEN  30ml, Energy
21,59€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Balenie: 30 ml

Vhodná kombinácia: Na dosiahnutie väčšieho liečebného účinku odporúčame kombinovať Regalen s krémom Protektin (aplikácia na postihnuté miesta, reflexné zóny, masáž akupunktúrnych dráh).

Pokračovacia kúra: Po užívaní Regalenu Vám odporučujeme siahnuť po Renoleorý sa zameriava na celkovú detoxikáciu a celkovú regeneráciu, vplýva hlavne na obličky a močový mechúr.

Spôsob použitia: Pred použitím dôkladne pretrepte (asi 21x). Informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši.

Dávkovanie: Užívajte 3 až 9 kvapiek 1–3x denne, pol hodiny pred jedlom alebo po ňom. Užívajte najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo.

Upozornenie: Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10–25oC, chráňte pred mrazom.

Zloženie: Repík lekársky, Lastovičník väčší, Lipkavec krížatý, Horec žltý, Bedrovník obyčajný, Skorocel kopijovitý, Nátržník vzpriamený, Silymarín z pestreca mariánskeho, Púpava lekárska, Veronika lekárska, Lomikameň zrnitý, Jablčník obyčajný, Palina abrotanová, Zanthoxylum piperitum (fagara).


Energetické pôsobenie: Regalen harmonizuje predovšetkým energetické dráhy pečene, žlčníka, troch žiaričov a dráhu hrubého čreva.Použitie: Má silné detoxikačné a antioxidačné účinky; vďaka vysokému obsahu horčín ovplyvňuje metabolizmus a zažívanie, odstraňuje z tela jedy, parazity, plesne a odpadové látky. Upravuje zažívacie procesy, trávenie a správne vstrebávanie živín, vitamínov a minerálov, pomáha pri nechutenstve, pálení záhy, pocitoch plnosti, nadúvaní, pri žalúdočnej nevoľnosti a zápachu z úst. Účinne regeneruje pečeň po žltačke, infekčnej mononukleóze, pri poškodení alkoholom, toxínmi alebo liekmi, je vhodný pri steatóze pečene – tuková pečeň. Stimuluje činnosť žlčníka a tvorbu žlče, slúži ako prevencia zápalov žlčníka a tvorby žlčových kameňov. Pomáha pri problémoch s kožou – ekzémy, kožné vyrážky, akné, psoriáza. Pôsobí priaznivo pri alergiách – alergiách na prach, peľ a pri astme. Zlepšuje činnosť srdca a krvného obehu, čistí krv. Znižuje hladinu cholesterolu a upravuje metabolizmus cholesterolu. Osvedčuje sa pri únavovom syndróme, psychickom a fyzickom vyčerpaní, pri migrénach, bolesti hlavy v oblasti čela, spánkov a vlasových korienkov. Zmierňuje príznaky premenštruačného syndrómu a upravuje menstruačný cyklus (predovšetkým pri vynechávaní menštruácie). Podporuje obnovu a výživu chrupaviek a väziva (šľachy a väzy). Pomáha pri únave a ochorení očí.

Podporuje imunitu a pôsobí preventívne proti nádorovým ochoreniam.

Použitie psychika: Podráždenosť a impulzívne konanie, prchkosť, výbuchy hnevu a zúrivosti, chronická nespokojnosť spojená s pocitmi nespravodlivosti, plačlivosť a časté stavy neadekvátneho dojatia, precitlivenosť na hluk a potláčanie emócií.

Regalen ďalej obsahuje éterické oleje (napr. kardamómový, škoricový a gerániový) a informácie z rastlín, olejov a nerastov (napr. malachitu a bizmutu).

REGALEN kvapky: dôkladná detoxikácia a regenerácia pečene a čriev

Detoxikácia čriev, jarná očistná kúra, priaznivý vplyv na trávenie, nechutenstvo, žalúdočná nevoľnosť, zápach z úst, regenerácia pečene po žltačke, regenerácia pečene po infekčnej mononukleóze, regenerácia pečene pri poškodení alkoholom a liekmi, liečba steatózy pečene, únava a ochorenia očí, čistenie krvi, stimulovanie činnosti žlčníka a tvorba žlče.

Regalen má vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Dá sa využiť pri liečbe porúch zažívania súvisiacich buď so zhoršenou činnosťou tráviacich orgánov (napr. nedostatočná tvorba tráviacich štiav), alebo zlou životosprávou (prejedanie sa, nepravidelná strava, množstvo tuku v potrave, atď.). Vďaka vysokému obsahu horčín výrazne podporuje trávenie a pomáha telu zbavovať sa odpadových látok. Zároveň sa tento prípravok dá použiť na celkovú dôkladnú detoxikáciu tela – krvi, tkanív a tráviaceho systému. Vzhľadom na to, že Regalen stimuluje činnosť orgánov, ktoré súvisia so spracovaním a odstraňovaním toxických látok z tela (pečeň a črevá), je veľmi vhodným prípravkom na jarné očistné kúry. Zlepšením činnosti pečene priaznivo ovplyvňuje aj všetky ostatné fyziologické procesy v tele. Regalen je súčasne veľmi vhodný pri riešení všetkých alergických stavov (kožné a systémové prejavy), ktoré sú spôsobené práve nedostatočnou funkciou pečene a žlčníka a zhoršenou schopnosťou tela zbavovať sa škodlivých látok. Regalen pomáha celkovej regenerácii buniek a tkanív tak, že odstraňuje toxické zaťaženie organizmu.

Na podporu detoxikácie tela je pri regeneračnej kúre vhodné zvýšiť príjem tekutín (pite aspoň 2l čistej vody denne, najlepšie po malých dávkach: každú pol hodinu 2 dcl vody).

Pri chronických ochoreniach odporúčame užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách odporúčame dávky zvýšiť. V prípade prechodného zhoršenia stavu treba znížiť dávkovanie, kým zhoršenie nepominie, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu. Nie je vhodné prestávať v užívaní prípravku pri reverznej reakcii (nepríjemný stav, napr. bolesti hlavy, prechodné zhoršenie príznakov), pretože ide o spätný regeneračný proces, pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je príznakom pozitívnej regeneračnej reakcie, ktorá informuje o tom, že prichádza uzdravenie!

Pri ťažších a chronických stavoch odporúčame spočiatku nižšie dávkovanie a predchádzajúcu konzultáciu s lekárom.


 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN