MIGRAX - relaxácia a uvoľnenie hlavy 60kps., Advance Nutraceutics

MIGRAX - relaxácia a uvoľnenie hlavy 60kps., Advance Nutraceutics
14,73€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé
O účinkoch nie je možné vzhľadom k legislatíve EÚ podať informácie. Viac o účinkoch byliny nájdete v herbároch a liekopisoch.

Zloženie: Rimbaba obyčajná extrakt (Tanacetum parthenium, parthenolidy 0,8%), horčík (oxid horečnatý), želatína, koenzým Q10, vitamín B2 (riboflavín), protihrudkujúca látka: stearan horečnatý

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 kapsuly denne. Dostatočne zapite. 

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na vyváženú stravu a zdravý životný štýl. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Obsahuje lepok. Výživový doplnok.

Balenie: 60 kapsúl

Skladovanie: Skladujte v tme a suchu pri teplote do 25 °C. Ukladajte mimo dosahu detí.

Krajina pôvodu: Česká republika


Rimbaba obyčajná je antioxidant a prispieva tak k ochrane buniek pred voľnými radikálmi.Migrax je komplexný výživový doplnok. Obsahuje prírodné látky, ktoré podporujú uvoľnenie a relaxáciu hlavy.Migrax je úplne unikátny svojím komplexným zložením. Základom je extrakt z Rimbaby obyčajnej s obsahujúcou vysokou koncentráciou aktívnych látok zvaných partenolidy. Ďalej obsahuje horčík, koenzým Q10 a vitamín B2, ktoré podporujú priaznivé pôsobenie extraktu z rimbaby. Rimbaba obyčajná podporuje relaxáciu a uvoľnenie hlavy.Horčík a vitamín B2 prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania.Horčík a vitamín B2 prispievajú k normálnej činnosti nervovej sústavy.
Aktívne látky v 1 kapsule
Rimbaba obyčajná extrakt 
(partenolidy 0,8 %)
150 mg
Magnézium 150 mg (71 % RHP*)
Koenzým Q10 5 mg
Vitamín B2 5 mg (357% RHP*)
*RP: Referenčný príjem.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN