Manjishtha - 60 kapsúl, Planet Ayurveda

Manjishtha - 60 kapsúl, Planet Ayurveda
17,20€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Planet Ayurveda
Zloženie: 100% štandardizovaný extrakt obsahuje: štandardizovaný extrakt 10:1 z koreňa rastliny Rubia cordifolia (Chebula srdcovitá), poťah kapsuly z celulózy rastlinného pôvodu

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 kapsuly 1 - 2x denne

Význam pre zdravie: Ajurvéda si ju cení pre jej vynikajúci účinok na očistu krvi. Táto vlastnosť sa využíva najmä pri rôznych kožných ochoreniach. Podporuje tiež správne fungovanie celého močového systému a pohlavného systému a funguje ako prevencia pred tvorbou obličkových kameňov. Manjistha znižuje zvýšenú pitta dóšu, t.j. redukuje nadmernú horúčosť (oheň) v tele. Má antitoxický účinok. Podporuje elimináciu toxínov, má antibakteriálny a antimikrobiotický účinok. Napomáha podporovať imunitu a zlepšovať trávenie. Pôsobí priaznivo na metabolizmus tukov a hladinu krvného cukru v tele. Priaznivo pôsobí na pečeň.

Obsah: 60 kapsúl

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri teplote do 25°C v uzavretom obale.

Krajina pôvodu: India

Upozornenie: Pre lepší účinok odporúčame dodržať medzi jedlom a ajurvédskymi produktami aspoň pol hoinu, ideálne hodinu. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malách detí. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnúť.


Manjistha (chebula srdcovitá) sa pre svoje mnohé prospešné účinky používa už od staroveku. Ajurvéda ju vo svojich formuláciách využíva veľmi často. Manjistha sa v ajurvéde cení predovšetkým pre jej vynikajúci účinok na očistu krvi, čo má veľký význam pri liečbe rôznych kožných ochorení. Manjistha z hľadiska dóš znižuje zvýšenú pitta dóšu, t.j.redukuje nadmernú horúčosť (oheň) v tele, čo sa využíva pri liečbe pitta ochorení.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN