Manjishtha - 60 kapsúl, Planet Ayurveda

Manjishtha - 60 kapsúl, Planet Ayurveda
17,20€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Planet Ayurveda
Manjistha (chebula srdcovitá) sa pre svoje mnohé prospešné účinky používa už od staroveku. Ajurvéda ju vo svojich formuláciách využíva veľmi často. Manjistha sa v ajurvéde cení predovšetkým pre jej vynikajúci účinok na očistu krvi, čo má veľký význam pri liečbe rôznych kožných ochorení. Manjistha z hľadiska dóš znižuje zvýšenú pitta dóšu, t.j.redukuje nadmernú horúčosť (oheň) v tele, čo sa využíva pri liečbe pitta ochorení.

Zloženie: 100% štandardizovaný extrakt obsahuje: štandardizovaný extrakt 10:1 z koreňa rastliny Rubia cordifolia (Chebula srdcovitá), poťah kapsuly z celulózy rastlinného pôvodu

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 kapsuly 1 - 2x denne

Význam pre zdravie: Ajurvéda si ju cení pre jej vynikajúci účinok na očistu krvi. Táto vlastnosť sa využíva najmä pri rôznych kožných ochoreniach. Podporuje tiež správne fungovanie celého močového systému a pohlavného systému a funguje ako prevencia pred tvorbou obličkových kameňov. Manjistha znižuje zvýšenú pitta dóšu, t.j. redukuje nadmernú horúčosť (oheň) v tele. Má antitoxický účinok. Podporuje elimináciu toxínov, má antibakteriálny a antimikrobiotický účinok. Napomáha podporovať imunitu a zlepšovať trávenie. Pôsobí priaznivo na metabolizmus tukov a hladinu krvného cukru v tele. Priaznivo pôsobí na pečeň.

Obsah: 60 kapsúl

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri teplote do 25°C v uzavretom obale.

Krajina pôvodu: India

Upozornenie: Pre lepší účinok odporúčame dodržať medzi jedlom a ajurvédskymi produktami aspoň pol hoinu, ideálne hodinu. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malách detí. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnúť.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN