Liv Support - 60 kapsúl, Planet Ayurveda

Liv Support - 60 kapsúl, Planet Ayurveda
17,20€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Planet Ayurveda
Zloženie: 100% štandardizovaný extrakt obsahuje: 100 mg štandardizovaného extraktu z kôry borovice roxburghovej (Pinus roxburghii, Saral), 150 mg štandardizovaného extraktu z rastliny právenka latnatá (Andrographis paniculata, Kalmegh), 150 mg štandardizovaného extraktu z rastliny eklipta biela (Eclipta alba, Bhringraj), 100 mg štandardizovaného extraktu z listov čakanky siatej (Cichorium intybus, Kaasni), poťah kapsuly z celulózy rastlinného pôvodu

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 kapsuly 1 - 2x denne

Význam pre zdravie: Kombinácia bylín vo formulácii Liv Support sa v ajurvéde používa ako podpora pri rôznych ochoreniach pečene. Pečeň hrá pri fungovaní tela kľúčovú úlohu. Nesprávne fungovanie pečene môže byť príčinou rôznych ďalších problémov. Je veľmi dôležité udržiavať správne fungovanie pečene.

Obsah: 60 kapsúl

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri teplote do 25°C v uzavretom obale.

Krajina pôvodu: India

Upozornenie: Pre lepší účinok odporúčame dodržať medzi jedlom a ajurvédskymi produktami aspoň pol hoinu, ideálne hodinu. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malách detí. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnúť.

 

 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN