KOROLEN 30ml, Energy

KOROLEN  30ml, Energy
21,59€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Spôsob použitia: Pred použitím dôkladne pretrepte (asi 21x). Informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši.

Dávkovanie: Užívajte 3 až 9 kvapiek 1–3x denne, pol hodiny pred jedlom alebo po ňom. Užívajte najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Na podporu detoxikácie tela je pri regeneračnej kúre vhodné zvýšiť príjem tekutín.

Pri ťažších a chronických stavoch odporúčame spočiatku nižšie dávkovanie a predchádzajúcu konzultáciu s lekárom.

Pri chronických ochoreniach odporúčame užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách odporúčame dávky zvýšiť. V prípade prechodného zhoršenia stavu treba dávkovanie znížiť, kým zhoršenie nepominie, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu.
Nie je vhodné prestávať s užívaním prípravku, lebo ide o spätný regeneračný proces (reverznú reakciu), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je dôkazom pozitívnej reakcie, ktorá informuje o tom, že prichádza uzdravenie.

Upozornenie: Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku.

V tehotenstve neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom alebo terapeutom. Vhodné pre diabetikov. Výživové doplnky nie sú určené ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10–25oC, chráňte pred mrazom.

Zloženie: Ginkgo dvojlaločné, Lapacho, Ľubovník bodkovaný, Pagaštan konský, Ježibaba guľatohlavá, Vachta trojlistá, Krvavec lekársky, Levanduľa lekárska, Lucerna siata, Brusnica pravá, Rasca lúčna, Kôpor voňavý, Ďumbier lekársky, Fialka trojfarebná, Nevädza siatinová, Cesnak kuchynský.

Korolen ďalej obsahuje éterické oleje (napr. nardový, jazmínový a levanduľový) a informácie z rastlín, olejov a nerastov (napr. jantáru, zlata a krištáľu).

KOROLEN kvapky: expert na ochorenia srdca, cievne ochorenia, krvotvorbu, nervové ochorenia a hormonálne ochorenia

Ochorenia srdca, cievne ochorenia, vysoký krvný tlak, nízky krvný tlak, kolísavý krvný tlak, ateroskleróza, krvotvorba, anémia, kŕčové žily, hemoroidy, nervové ochorenia, ochorenia hormonálneho systému

Korolen má vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Môže sa užívať nielen preventívne pri nedostatku energie a celkovom opotrebovaní organizmu, ale aj pri liečbe akútnych alebo chronických chorôb súvisiacich predovšetkým so srdcom, cievnou a nervovou sústavou.Zlepšuje okysličenie a funkcie mozgu. Vzhľadom na pozitívne pôsobenie na slezinu a kostnú dreň zlepšuje kvalitu krvi a podporuje tvorbu krvných buniek. Celkovo zlepšuje obranyschopnosť, a to pôsobením na slezinu a nervový a hormonálny systém. Korolen priaznivo účinkuje na všetky psychické ťažkosti, ktoré sprevádza nedostatok energie, alebo na problémy spôsobené zanesením organizmu škodlivými látkami (toxíny, jedy, plesne, splodiny metabolizmu a pod.). Priaznivo ovplyvňuje regeneračné procesy pri nádorových ochoreniach.

Balenie: 30 ml

Energetické pôsobenie: Korolen harmonizuje predovšetkým energetické dráhy srdca, tenkého čreva, osrdcovníka, troch žiaričov, dráhu počatia a riadiacu dráhu.

Použitie: Podporuje detoxikáciu tela, má antioxidačné a regeneračné účinky, odstraňuje plesne a ťažké kovy z organizmu. Predchádza vzniku kardiovaskulárnych chorôb, je prevenciou aterosklerózy, srdcového infarktu a cievnej mozgovej príhody; upravuje krvný tlak. Zlepšuje prekrvenie končatín, stav kŕčových žíl a hemoroidov, zvyšuje elasticitu ciev a kapilár.

Harmonizuje hormonálny systém (najmä hypofýzu, epifýzu a týmus), minimalizuje problémy súvisiace s pubertou a prechodom, priaznivo pôsobí na hladinu hormónov dôležitých pre otehotnenie. Uplatňuje sa pri liečbe endometriózy.

Podporuje imunitu a tvorbu krvných buniek v kostnej dreni, je vhodný pri anémii. Znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Zlepšuje zásobenie mozgu kyslíkom, zlepšuje pamäť a koncentráciu, je vhodný pri Alzheimerovej chorobe, stareckej senilite, epilepsii, autizme a roztrúsenej skleróze. U detí s LMD a predčasne narodených detí prispieva k dozrievaní mozgu a jeho funkcií. Urýchľuje rekonvalescenciu a pooperačné hojenie. Pomáha proti stresu, prepracovaní, únave, proti neurotickým poruchám, nespavosti, depresii a úzkosti. Pre diabetických pacientov sa odporúča ako prevencia cievnych komplikácií cukrovky (diabetická noha, postihnutie očí, obličiek). Komplexne posilňuje a tonizuje organizmus a spomaľuje jeho starnutie. Uplatňuje sa pri prevencii a doplnkovej liečbe nádorových ochorení (predovšetkým leukémie) pri zlej tolerancii horúčavy. 

Použitie psychika: Poruchy správania, duševný nepokoj, netrpezlivosť, hystéria, citová labilnosť, neschopnosť nadviazať priateľské vzťahy, poruchy reči (unáhlené rozprávanie alebo naopak neschopnosť komunikovať), poruchy pamäte, poruchy spánku, zábudlivosť, strata motivácie a chuti do života.

Vhodná kombinácia: Na dosiahnutie lepšieho liečebného účinku odporúčame kombinovať Korolen s krémom Ruticelit (aplikácia na postihnuté miesta, reflexné zóny, masáž akupunktúrnych dráh).

Pokračovacia kúra: Po celkovej regenerácii organizmu Korolenom Vám odporučujeme udržať si posilnenú imuntitu Vironalom.
 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN