Essent 60 softgelov, ZINZINO

Essent 60 softgelov, ZINZINO
49,00€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé
Synergia rybieho a olivového oleja = výsledky:
Naši vedci formulovali Essent do podoby zmesi niekoľkých vysokokvalitných omega-3 mastných kyselín v koncentrovanej forme, ale ako prírodné triglyceridy s mimoriadne vysokým obsahom (85 %) EPA + DHA; zmes obsahuje aj omega-9 mastné kyseliny z extra panenského olivového oleja. Essent tiež obsahuje veľmi významné množstvo polyfenolov (23 mg) v špeciálnej zmesi hydroxytyrozolu a flavanolov. Hydroxytyrozol je získaný z olivového oleja a extraktu z olivového ovocia, zatiaľ čo flavanol je získaný z kakaového prášku.
 
Dôkaz o dosiahnutí rovnováhy za 120 dní:
Naše certifikované laboratóriá sú zodpovedné za analýzu suchých krvných škvŕn pre jedenásť mastných kyselín v krvi, čím sa naša databáza stáva najväčšou tohto druhu na svete. Priemerný pomer omega-6 a omega-3 mastných kyselín u ľudí, ktorí nepoužívajú doplnky obsahujúce kyseliny omega-3, je 12 : 1 v severnej Európe, 15 : 1 v celej Európe a 25 : 1 v Spojených štátoch amerických. Po užití produktov BalanceOil za 120 dní je priemerný pomer u väčšiny ľudí pod 3 : 1.
 
Funkcia mozgu:
EPA a DHA schválili zdravotné tvrdenia týkajúce sa udržania normálneho stavu funkcie mozgu.3 U tehotných a dojčiacich žien prispieva DHA k normálnemu vývoju mozgu plodu a dojčiat.3 Omega-3 mastné kyseliny s dlhým reťazcom sú dôležité pre naše zdravie a tiež pre zdravie nasledujúcej generácie.
 
Zloženie: rybie oleje, rybia želatína, stabilizátor vlhkosti (glycerol), za studena lisovaný extra panenský olivový olej, kakaový prášok, zahusťovadlo (oxid kremičitý), voda, výťažok z plodu olív (Olea europaea), vitamín D3 (cholekalciferol)
 
Odporúčané dávkovanie: 1 softgel približne na 30 kilogramov telesnej hmotnosti. Dávku upravte podľa telesnej hmotnosti. Dospelí s telesnou hmotnosťou 50 – 60 kg: 2 softgely denne. Dospelí s telesnou hmotnosťou 80 – 90 kg: 3 softgely denne. Maximálne 5 softgelov denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky nie sú určené ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.
 
Výstraha: Ak užívate lieky na riedenie krvi alebo trpíte nejakým ochorením, pred použitím prípravku Essent sa poraďte s lekárom.
 
Obsah: 60 softgelov v samostatných blistroch na zabezpečenie optimálnej čerstvosti
 
Skladovanie: Skladujte na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote alebo v chladničke. Uchovávajte mimo dosahu detí.
 
Krajina pôvodu: Švédsko

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN