Epsomská soľ 500g, Wolfberry

Epsomská soľ 500g, Wolfberry
2,85€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Wolfberry
Soli sú väčšinou pevné kryštalické látky a chemicky neutrálne zlúčeniny iontového charakteru, ktoré majú v rovnováhe kladnú (katióny) a zápornú zložku (anióny). Nie je soľ ako soľ. Jednotlivé zložky môžu byť organické aj anorganické, jedno aj viac atómové. 
Táto soľ je heptahydrát síranu horečnatého, nazývaný tiež aj horká soľ.

Oproti morskej soli je to mladica. Bola objavená až v 17. storočí v meste Epsom v anglickom grófstve Surrey. Odtiaľ jej názov - epsomská soľ. Pre svoju horkú chuť je takmer nejedlá. Je významnou súčasťou niektorých známych minerálnych vôd (Šaratica, Zaječická hořká). Vnútorne sa stala obľúbenou formou preháňadla a prostriedkom k čisteniu organizmu. 

Zloženie: epsomská soľ horká 100% (MgSO4.7H2O)

Význam pre zdravie: Horké soli sa tradične a s úspechom používajú k liečbe športových zranení, boľavých svalov, aj pre relaxáciu. A nejeden prírodný liečiteľ, či ortopéd Vás na ňu upozorní. Zmierňuje stres, upokojí organizmus, odstráni toxíny a pomôže obnoviť rovnováhu pH tela. Kúpeľ sa jednoducho pripraví rozpustením soli vo vani. Pravidelné kúpele majú pozitívny vplyv na srdcový rytmues a krvný tlak. Tíši bolesť nôh, zbavuje otlakov a zmäkčuje stvrdnutú pokožku. Na spríjemnenie si môžete do vody kvapnúť aj éterický olej. Ten, ktorý máte radi, ktorý Vám prináša úľavu, a ten, po ktorom sa vždy cítite ako znovuzrodený.

Náš tip: Pridajte epsomskú soľ do gélu na pleť. Hydratuje, omladzuje pokožku a samozrejme ju aj čistí.

Hmotnosť: 500 g

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste. 

Krajina pôvodu: Česká republika

Wolfberry

Česká firma Wolfberry od roku 2005 dodáva na trh pestrú škálu superpotravín, potravín, nápojov a kozmetiky. Značka kladie enormný dôraz na kvalitu. Z tohto dôvodu uprednostňuje suroviny z ekologického poľnohospodárstva. Každý výrobok pred uvedením do predaja prechádza prísnym testovaním. Značka Wolfberry zaujme všetkých, ktorí chcú žiť zdravo a sú nároční.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN