Digestion Support Formula (Podpora trávenia) - 60 kapsúl, Planet Ayurveda

Digestion Support Formula (Podpora trávenia) - 60 kapsúl, Planet Ayurveda
17,20€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Planet Ayurveda

Kapsuly sú potiahnuté z celulózy rastlinného pôvodu a sú 100% vegetariánske.

Zloženie: obsah 1 kapsuly: až 500 mg štandardizovaného extraktu - 4:1 z plodov rastliny Emblica officinalis (amalaki) 100 mg, extrakt 4:1 z plodov rastliny Terminalia chebula (Haritaki) 100 mg, extrakt 3:1 z plodov rastliny Terminalia bellerica (Bahera, Vibhitaki) 100 mg, extrakt 7:1 zo semien rastliny Foeniculum vulgare (Sounf, fenikel obyčajný) 50 mg, extrakt 10:1 zo semien rastliny Coriander sativum (Dhania, koriander siaty) 50 mg, extrakt 4:1 z plodov rastliny Pipper longum (Pippali, piepor čierny) 50 mg, extrakt 8:1 zo semien rastliny Cyminum cuminum (Jeerak, šabrej kmínovitý) 50 mg

Odporúčané dávkovanie: 1-2 kapsuly 2-3 x denne (ráno a večer, prípadne na obed alebo konzultujte s lekárom alebo lekárnikom)

Balenie: 60 ks kapsúl

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri teplote do 25°C v uzavretom obale. Nevystavovať priamemu slnečnému žiareniu.

Krajina pôvodu: India

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnúť.


Byliny ako Haritaky, Fenikel, Rasca, Piepor udržiavajú prirodzenú PH rovnováhu v žalúdku a pomáhajú s trávením všetkých typov jedla. Tieto byliny spolu synergicky pôsobia a regulujú kyslosť, nadúvanie ako aj zápchu. Toto sú zložité tráviace problémy, ktoré sú podľa ajurvédy hlavným dôvodom mnohých ďalších ochorení. Len tráviaci trakt, ktorý je v poriadku, umožňuje správne vstrebávanie živín v tele.
 

 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN