Vitamín K2 (MK-7) 100tbl., Warrior

Vitamín K2 (MK-7) 100tbl., Warrior
13,37€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Biologická najaktívnejšia forma vitamínu K. Silné kosti a správna zrážanlivosť krvi. Smerovanie vápnika do oblastí, kde je to najviac potrebné. V tele zostáva dlhšiu dobu v porovnaní s vitamínom K1.

Zloženie: vitamín K2 (menachinón), objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý; protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, stearán horečnatý rastlinného pôvodu

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne

Účinné látky v ODD (1 tableta): vitamín K2 100μg (133% RVH), RVH = referenčná výživová hodnota

Použitie: Užívajte 1 tabletu denne spolu s jedlom obsahujúcim tuk a zapite dostatočným množstvom vody. Nezabudnite, že vitamín K je rozpustný v tukoch a bez neho nebude absorbovaný!

Význam pre zdravie: Vitamín K2 (menachinón, MK-7, menaquinone) prispieva k správnej zrážanlivosti krvi a k udržaniu zdravých kostí. MK-7 sa vo vysokých koncentráciách nachádza vo fermentovaných potravinách na báze sójových bôbov (fermentovaný syr Natto) a niektorých druhov syrov, ako je Edam a Brie.
Ľudia s nízkym príjmom vitamínu K2 majú výrazne nižšiu kostnú, minerálnu hustotu v porovnaní s tými, ktorí ho prijímajú dostatok.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Obsah: 100 tabliet

Skladovanie: Uchovávajte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

 

 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN