Vákuové masážne banky - sada 12 kusov

Vákuové masážne banky - sada 12 kusov
13,99€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Tieto banky sú vyrobené prémiovým výrobcom KangZhu, a sú ponúkané našou firmou už viac ako 12 rokov.

V minulosti sme ponúkali aj banky tohto typu od iných výrobcov, ktoré sú aj dnes na našom trhu, ale pre reklamácie a nízku kvalitu materiálov a vyhotovenia sme ich aj z našej ponuky vyradili.

Pri našom ponúkanom type baniek je veľmi dôležitý vákuový stop systém s gumičkou, ktorá neprepúšťa vákuum a je špecifický pre výrobcu KangZhu. Samotné banky, plastové aj gumené dielce sú vyrobené z kvalitného materiálu, kde rozdiel kvality materiálov je viditeľný už na prvý pohľad.

Sada obsahuje: 

2 banky - 6 cm (vnútorný priemer) - hmotnosť: 26 g

2 banky - 5 cm (vnútorný priemer) - hmotnosť: 20 g 

2 banky - 4,2 cm (vnútorný priemer) - hmotnosť: 12 g

2 banky - 3,5 cm (vnútorný priemer) - hmotnosť: 10 g

2 banky - 2,5 cm (vnútorný priemer) - hmotnosť: 8 g

2 banky - 1,8 cm (vnútorný priemer) - hmotnosť: 6 g

 

Pri bankovaní
Pre dosiahnutie najlepších výsledkov naneste malé množstvo krému, telového mlieka alebo akéhokoľvek gélu, ktorý pomôže lepšie utesniť banku na pokožke. Na hrot pumpy pripevnite hadičku a do gumeného nástavca vložte vrch banky. Banku potom umiestnite na akupunktúrny bod alebo citlivé oblasti a začnite vytvárať podtlak pumpovaním rukou.  Banka by mala mať dostatočný tlaku, aby zostala na mieste; ak nedrží,použite viac emulzie. Je odporúčané ležať alebo sedieť s bankami umiestnenými na bodoch po dobu 15 minút. Môžete opakovať raz alebo dvakrát denne.

Ak banka nevytvára podtlak, skontrolujte gumičkuna vrchole banky a prípadne jemne pohýbte plastovým kolíkom do strán a hore a dole tak, aby sa nič nepoškodilo.

Veľkosť baniek
Rôzne veľkosti baniek sú pre rôzne miesta na tele: malá veľkosť pre tvár alebo body na svaloch nohy, ruky, predlaktia. Veľké sú na dolné a horné končatiny, chrbát alebo brucho.

Dva magnetické hroty so silou gaussov - N (severný pól) a S (južný pól)
Na zvýšenie magnetickej sily použite súčasne N-hrot a S-hrot. Napríklad použite N-hrot (modrý) na pravej ruke a S-hrot (červený) na ľavej strane alebo naopak; použite N-hrot (modré) a S-hrot (červené) na nohe a naopak. Ale môžete ignorovať magnetické faktory a používať banky bez ohľadu na magnetické pole.

Po použití bankiek ich dezinfikujte alkoholom.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN