ŠUNGIT TIME - vodný filter 150 g
9,90€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Prírodná filtrácia vody pomocou ŠUNGIT TIME prečistí vodu od nežiaducich látok, či baktérií. 
  • Odoberá z vody všetky negatívne zložky: chlór, amoniak, dusičnany, železo a dokonca aj ropu.
  • Má baktericídne a antioxidačné vlastnosti. 
  • Na rozdiel od chemického filtra, šungit vracia vode stopové prvky žiaduce pre organizmus. Vysoko kvalitná voda je základom pre fungovanie zdravého organizmu. 

Obsah balenia: polyminerálna uhlíková hornina šungit s obsahom fullerénov, s vysokým podielom uhlíka pre prípravu studenej vody, objem 1L /150g.

Použitie: Obsah balenia prepláchneme pod prúdom vody, celý obsah vložíme do cca. 1L sklenenej alebo keramickej nádoby a zalejeme pitnou vodou. Necháme odstáť minimálne hodinu, max .72 hod . Takto upravenú vodu  pijeme pravidelne a bez obmedzenia.

Čistenie: V pravidelnom intervale 2 týždne vyberieme kamene z vody, prepláchneme prúdom vody a necháme uschnúť (prirodzenou cestou na slnku, alebo v rúre na 110°C po dobu 10min.) následne vrátime ŠUNGIT do vody a pokračujeme v užívaní po dobu ďalších 2 týždňov. Pri pravidelnom užívaní a čistení je trvanlivosť balenia 6 mesiacov.


Krajina pôvodu: RU
Balenie: 150 g


Šungit je jediná známa hornina s obsahom fullerénov. Molekula fullerén je organická a kryštáľ týchto molekúl tzv. fullerit je prechodnou formou medzi organickými a anorganickými látkami. Preto sa šungitová voda nazýva živou vodou. Fullerény a ich deriváty sú silné antioxidanty, ľahko reagujúce s voľnými radikálmi, ktoré poškodzujú bunky organizmu. Fullerén je vzácnou formou uhlíka, ktorá predstavuje molekulu s najväčšou možnou symetriou (C60, C70). Fullerény majú vynikajúce vodivé a absorbčné vlastnosti. Preto vysoko kvalitná šungitová voda alebo emulzie dokonale hydratujú a ošetrujú orgány, pokožku a celý organizmus.

________________________________

100% prírodný zdroj

Šungit je 2 miliardy rokov stará hornina, ktorá sa ťaží na jedinom mieste na svete - v Rusku, v dedine Šunga. Jedná sa o polyminerál,  je jedinečnou formou uhlíka. Objav molekuly fullerén, na základe ktorej šungit funguje, získal v roku 1996 Nobelovú cenu.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN