Sklenená banka veľkosť 3 - 44 mm

Sklenená banka veľkosť 3 - 44 mm
1,70€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Vnútorný priemer hrdla banky veľkosti 3 je približne 44 mm.
 
Banky sú vyrobené z hrubého skla v piatich veľkostiach a používajú sa na tradičné bankovanie.  Majú silný podtlak a banka je priehľadná pre pozorovanie.
 

 
Upozornenie: Bankovanie môže vykonávať len spôsobilá osoba, ktorá má na to kvalifikáciu.  Na dlhšiu dobu by sa banky prikladať nemali, pre riziko poškodenia pokožky z tlaku.  
.
Sterilizácia:Pred a po každom použití je potrebné banky dôkladne sterilizovať liehom, pomocou handričky alebo tampónu. 
 
 
AKO BANKOVANIE FUNGUJE Táto metóda má korene ešte v starovekej Číne a je založená na pôsobení podtlaku na podkožné tkanivá, čím v okolí miesta pôsobenia (lokálne) zlepšuje krvný a lymfatický obeh a využitím nervových dráh (celkovo) znižuje bolesť a uvoľňuje svalové spazmy v mieste blokády stavcov. Pôsobením podtlaku dochádza k popraskaniu drobných kapilár, s malými krvnými výronmi, pripomínajúce modriny, ktoré sú však hlbšie. Výronom krvi a lymfy do podkožných tkanív, sa uvoľní tlak nad postihnutým miestom, zlepší lokálne prekrvenie tkanív a začnú zložité biochemické procesy, ktorých výsledkom je uvoľnenie stuhnutého svalstva zmiernenie a odstránenie bolesti a odstránenie blokády chrbtice.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN