Prsný balzam pre deti 50ml, Dr.Popov

Prsný balzam pre deti 50ml, Dr.Popov
5,20€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé
V prsnom balzame Dr.Popov použil unikátnu kompozíciu éterických olejov tak, aby sa vzájomne dopĺňali a umocnili celkový účinok balzamu.

Zloženie: Prsný balzam obsahuje ojedinelú skladbu prírodných esenciálnych silíc a ďalších účinných látok. 

Eukalyptová silica (Oleum eucalypti) sa radí medzi najúčinnejšie éterické oleje, ktoré pomáhajú pri všetkých dýchacích ťažkostiach. Vyznačuje sa silnými antiseptickými účinkami a zároveň slúži ako prevencia infekčných ochorení. Eukalyptová silica sa získava z listov Eukalyptu guľatoplodého.

Mätová silica (Oleum menthae piperitae) zmierňuje nachladnutie a pomáha pri kataroch horných ciest dýchacích. Získava sa z mäty priepornej.

Klinčeková silica (Oleum caryophylli) celkovo posilňuje organizmus a má silné antiseptické účinky. Získava sa z klinčekov vonných.

Gáfor (Camphora) čiastočne pôsobí ako lokálne antiseptikum a anestetikum, vyvoláva príjemný hrejivý pocit. Získava sa z dreva stromu menom Gáfrovník.

Mentol sa vyznačuje antiseptickými účinkami.

Masťovým základom je nevyškvarená čistená bravčová masť (extrahovaná horúcou parou), ktorá svojím zložením pripomína ľudský tuk. Bravčová masť sa veľmi dobre vstrebáva do pokožky, používa sa na liečbu rôznych dermatitíd a výborne preniká do hlbších vrstiev pokožky, takže je ideálnym nosiče pre silice, ktoré potom pôsobí aj hlbšie.

Prsný balzam obsahuje tiež bielu vazelínu. Medzi jej typické vlastnosti patrí stálosť a nedráždivosť, čoho sa hojne využíva práve v liečiteľstve.
Je šetrná k pokožke a dokáže ochrániť pred vonkajšími vplyvmi prostredia.

Prsný balzam je obohatený ešte o pravý včelí vosk, ktorý má výborné ochranné a hydratačné schopnosti.

Použitie: Vhodný na masáž chrbta, hrudníka, krku, špánkov, čela a zátylku. Obsahuje unikátnu kombináciu liečivých éterických silíc, ktoré blahodárne pôsobia pri dýchacích ťažkostiach a kašli a podporujú uvoľnenie dýchacích ciest. Prsný balzam využijete predovšetkým v zimnom období. Účinky éterických olejov, ktoré sú v prsnom balzame obsiahnuté, sa plne rozvinú pri masáži pokožky (tým sa na tele uvoľňuje teplo). Bylinné silice majú navyše aromaterapeutický účinok. Prsné balzamy používame 2-3x denne alebo podľa aktuálnej potreby. Správna aplikácia prsných balzamov napomáha zvyšovať ich následný účinok.

Význam pre zdravie: Vysoký obsah prírodných silíc (eukalyptus, mäta, klinček, mentol, gáfor) pôsobí priaznivo pri dýchacích ťažkostiach a kašli a podporujú uvoľnenie dýchacích ciest.


Alergény: včelí vosk

Hmostnosť: 50 ml

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste. 

Krajina pôvodu: Česká republika

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN