MUMIO - Výživný nočný krém 50ml, Dr. Popov

MUMIO - Výživný nočný krém 50ml, Dr. Popov
4,60€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé
Mumio výživný nočný krém je mastný výživný nočný krém pre každodenné ošetrenie pleti pred spánkom.
Obsiahnuté orientálne MUMIO je vzácna vysokohorská živica s vynikajúcim regeneračným, upokojujúcim a výživným účinkom na pokožku.

Mumio je hnedočierna charakteristicky voňajúca vysokohorská živica, ktorá sa v orientálnej medicíne používa viac ako 3000 rokov. Pre svoje mimoriadne účinky bolo odnepamäti vysoko cenené – patrilo dokonca k cisárskym darom a bolo drahšie ako zlato.
Mumio obsahuje rad prírodných minerálov, aminokyselín i stopových prvkov. Náleziskom sú hory v Ázii, kde vytvára na stenách a stropoch jaskýň kvaple v tvare sĺz – aj preto sa múmiu hovorí "slzy skál" alebo "zázrak z Ázie". Kde presne sa mumio nachádza, zostáva zahalené tajomstvom – miestni zberači tieto informácie taja a odovzdávajú si ich z generácie na generáciu.


Zloženie: Aqua, Izopropyl Myristate, Hydrogenated Palm and rapeseed Oil, Paraffinum Liguidum, Steareth-2, Steareth-21, Glycerín, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, TocopherylAcetate, Mumio, Parfume, Tocopherol, methylparabenum, butylparabén, etylparabénom, Propylparaben, (PH krému neutrálne)

Význam pre zdravie: Mumio nočný krém je výživný krém s vysokým obsahom vitamínov E a D-Panthenolu. Obsahuje orientálne Mumio, vysokohorskú živicu bohatú na aminokyseliny, stopové prvky a minerály. Krém je vhodný pre starnúcu pleť – vypína kožu a udržuje Vašu pokožku vláčnu a hebkú. Má výborné výživné, regeneračné a granulačné účinky. Mumio nočný krém je vhodný pre všetky typy pokožky, najmä potom pre starnúcu pleť.
Mumio kozmetiku je vhodné kombinovať s užívaním Mumia v tabletách.


Hmotnosť: 50 ml

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste, pri teplote 5 - 20°C.

Krajina pôvodu: Česká republika

 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN