MSM organosulfur 500mg 100 kapsúl NATURAL

MSM organosulfur 500mg 100 kapsúl NATURAL
9,64€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: NATURAL

MSM (metylsulfonyl­metán) predstavuje významný zdroj organickej síry (34 %), ktorá podporuje tvorbu dôležitých nutričných zložiek vrátane aminokyselín glutationu, cysteínu a metionínu. Plní pestrú paletu významných funkcií v ľudskom organizme. V krvnom obehu sa udržiava viac ako 12 hodín a pomáha detoxikovať organizmus. Pomáha pri poruchách imunitného systému. Poskytuje síru na tvorbu keratínu nevyhnutného na udržiavanie krásy a zdravia pokožky, nechtov a vlasov.Dôležitý pre tvorbu kolagénu, ktorý je potrebný na správne utváranie chrupavkového a kostného tkaniva.Podporuje tvorbu vitamínov (C, H, B5 a B13), ktoré sú potrebné pre správnu funkciu metabolizmu a nervového systémuPodporuje syntézu sírnych aminokyselín metionínu a cysteínu (detoxikačný efekt).Určený pre alergikov;pre ľudí s poruchami imunitného systému a kĺbového aparátu;pre ľudí s kožnými a tráviacimi problémami;Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky podľa §13 ods. 4 písm. g) zákona č. 355/2007 Z.z. súhlasí s umiestnením tohto výživového doplnku na trh v Slovenskej republike. Číslo rozhodnutia:

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Výživové tvrdenia zodpovedajú platnej legislatíve v zmysle nariadení Európskeho parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 a nariadení Komisie č.432/2012 o výživových a zdravotných tvrdeniach na potravinách – vrátane výživových doplnkov.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN