GREPOFIT Nosol Aqua - prírodný sprej do nosa 20ml, Energy

GREPOFIT Nosol Aqua - prírodný sprej do nosa  20ml, Energy
9,50€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé
Grepofit nosol aqua patrí do skupiny prírodných prípravkov na očistu nosa. Svojou komplexnou formuláciou sa však usiluje docieliť rýchly a najmä dlhotrvajúci účinok, porovnateľný s chemickými prípravkami.

Ako základ obsahuje treťohornú termálnu vodu, obohatenú o extrakty šalvie lekárskej a šišiaku bajkalského, grepový extrakt, kyselinu hyaluronovú a čistú esenciu myrty obyčajnej.

Liečba: Podstatným faktorom, ktorý ovplyvňuje výsledok, je rýchlosť nasadenia prípravku. Najvhodnejšie použiť ho hneď po zistení prvých príznakov a odporúča sa pokračovať najmenej jeden deň po ich odoznení.

Prevencia: Náš nos neslúži iba ako súčasť dýchacieho ústrojenstva, ale aj filtruje nečistoty, ktoré sa nachádzajú vo vzduchu. Hrubé nečistoty zachytávajú nosné chĺpky, zatiaľ čo drobnejšie častice sa prilepujú na nosnú sliznicu. Na jej povrchu sú drobné riasinky prekryté prirodzeným hlienom a ich neustály pohyb umožňuje za normálnych okolností postupné odlučovanie nečistôt. Ak však máme sliznicu veľmi suchú, alebo ak je hlien priveľmi hustý, riasinky sú obmedzené v pohybe a ich funkcia je obmedzená.

Preventívnym ošetrením Grepofitom nosol aqua na báze dennej hygieny docielite šetrné očistenie sliznice a znížite riziko infekcie horných dýchacích ciest.

Veľmi vhodný je tento návyk pre osoby, ktoré sú denne vystavené pobytu v klimatizovanom priestore. Sliznice sa tak regenerujú a zvlhčujú a dokážu zabrániť negatívnym dôsledkom tejto dlhodobej expozície.

Nosná hygiena - dýchanie a džala néti

Džala néti je jogínska metóda čistenia nosa, teda nosnej dutiny a nosnej sliznice. Známym faktom je, že jedným z cieľov jogy vo všeobecnosti je zintenzívnenie a vedomé kontrolovanie energetického metabolizmu. V dôsledku tejto kontroly potom môžu zosilnieť fyzické, mentálne a psychické schopnosti jednotlivca. Čo sa týka jogy a dýchania, ak opomenieme niektoré výnimočné techniky, v joge sa všeobecne odmieta dýchanie ústami. Hlavným orgánom, ktorým pritom môžeme prijímať energiu, je nos. Úloha nosnej dutiny a nosnej sliznice je teda veľmi dôležitá. Joga so svojou metódou džala néti vychádza z toho, že ak je činnosť nosa nedostatočná, môže táto indispozícia vyvolať vážne fyzické ťažkosti. Podľa jogy a džala néti je totiž vzduch hlavnou výživou pre náš organizmus a naše bytie.

Balenie: Sprej s aplikátorom do nosa, 20 ml

Zloženie: Grepofit Nosol Aqua je bioinformačný prípravok s obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska, extraktu z grapefruitu, šišiaka bajkalského a šalvie lekárskej. Obsahuje tiež kyselinu hyalurónovú a silicu z myrty obyčajnej.

Použitie: Účinné riešenie týchto infekcií:
Nádcha - odporúčame nasadiť čo najskôr, už pri prvých príznakoch ochorenia.
Očista nosa - najlepšie použiť po predchádzajúcej očiste nosa výplachom konvičkou.

Ingrediencie: Aqua mineralis, salvia officinalis leaf extract, scutellaria baicalensis extract, sodium hyaluronate, potassium sorbate, citrus paradisi fruit extract, citric acid, myrtus communis leaf oil, limonene, linalool.

Náš tip: Pre zvýšenie účinnosti odporúčame doplniť prípravkami GREPOFIT kapsule alebo GREPOFIT DROPS kvapky.

Dávkovanie: Podľa potreby vždy 1 streknutie do každej dierky.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10–25 stupňov celzia.

 

 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN