Glutamine STAR (60 tbl) STARLIFE

Glutamine STAR (60 tbl) STARLIFE
24,00€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: STARLIFE
GLUTAMINE STAR obsahuje glutamín - derivát kyseliny glutámovej, ktorá predstavuje najviac sa vyskytujúcu neesenciálnu aminokyselinu v ľudskom organizme, ktorá sa zúčastní v mnohých metabolických procesoch. Je súčasťou svalových tkanív. Využitie produktu GLUTAMINE STAR ocenia športovci a osoby so zvýšeným pracovným nasadením, tak fyzickým, ako aj duševným.

Odporúčané dávkovanie: Nešportujúca dospelá populácia 1 tableta 2× denne. U dospelých športovcov podľa výkonnosti 5-10 tabliet pred aj po tréningu.

Zloženie:
Zloženie 2 tabliet: Glutamín 1.000 mg; emulgátor: rastlinná celulóza; stabilizátor: fosforečnan vápenatý; protihrudkujúca látka: kremičitan vápenatý, oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý; poťah tablety: celulóza.
V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Obsah: 60 tabliet

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.

Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN