CORDYCEPS (90x400 mg)

CORDYCEPS (90x400 mg)
17,90€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Produkt CORDYCEPS obsahuje 400 mg mycéliového prášku Cordyceps sinensis v jednej kapsly a je balený do rastlinných kapsúl. Mycélium je zárodok huby alebo súbor hubových vlákien, ktorý privádza vlkosť a živiny k vyvíjajúcej sa hube. Má vyššiu koncentráciu aktívnych zložiek ako čistá huba alebo prášok z nej vyrobený. 

Cordyceps je v čínskej medicíne vysoko cenený za zlepšenie obrannyschopnosti ľudského organizmu. Pri používaní Cordycepsu sa obnovuje vitalita, zlepšuje výkon a koncentrácia, zmierňuje únava a stres.  Je výborný pri vnútorných zápaloch a ako prírodné antibiotikum. Je vhodný na dlhodobé užívanie a je naozaj žiadaným a účinným doplnkom do domácej lekárničky.

Cordyceps obsahuje 4 významné aktívne zložky:
Cordycepin: obsahuje antioxidanty, je vhodný ako podpora pri cukrovke, na úpravu hladinu cukru v krvi, podporu imunitu 

Adenosín: zlepšuje absorbciu kyslíka v krvi, je vhodným doplnkom proti jej zrážanlivosti, zlepšuje cirkuláciu krvi k mozgu, srdcu a pohlavným orgánom, napomáha pri krvnom tlaku, potláča búšenie srdca a dodáva energiu

Kyselina Cordycepic (D-Mannitol): zlepšuje imunitu a metabolizmus, je účinnou podporou pri trombóze, astme, infarkte a krvácaní do mozgu 

Polysacharidy: podporujú imunitu a napomáhajú spomaleniu oxidácie a starnutiu buniek.

V Čine a v Tibete sa používa už niekoľko stáročí rokov pre jeho liečivé účinky. Je oficiálne uznávaný Činskou tradičnou medicínou a Tibetskou medicínou. Huba je ukrytá pod zemou, takže sa objaví v tráve len ako tenká hnedá tyčinka. Vyskytuje sa vo vysokej nadmorskej výške okolo 3500 metrov nad morom. V letnom období Cordyceps existuje v podobe huby. Veľmi ťažko sa dá zbadať na lúke plnej trávy a kvetov. V období vystvárania spóry z dcérskej cysty huby - rastliny vystreľuje spóra, ktorá sa usádza na larvu motýľa a začína na ňom parazitovať. Od tohto momentu sa začína druhý cyklus existencie Cordycepsu. Zasiahnutá larva sa zarýva do zeme. Mycélium huby začína prerastať do húsenice a výsavať z nej výživné látky, v dôsledku čoho podhubie celkom vyplní hmyz a tento zahynie. Spóra sa v larve začína podobať na baktériu, ktorá ničí a spotrebúva vnútrorné orgány larvy, ponecháva na svoju ochranu jej rohovinový obal.
 
Zloženie: Cordyceps Sinensis (mycéliový prášok) 400 mg, rastlinná kapsula.
 
Dávkovanie: 1 kapsulu denne ráno pred jedlom, vhodné na dlhodobé užívanie. Pre podporu pri zdravotných problémoch zvýšte dávku na 2 kapsule, 2x denne pred jedlom, po dobu 3 mesiacov. Zapite 0,5 litrom vlažnej vody.
 
Upozornenie: Doteraz neboli zistené kontraindikácie vyššie uvedených výrobkov. Kedže nebol testovaný ich efekt na tehotné a dojčiace ženy a doteraz nie sú dostupné žiadne relevantné materiály, neodporúčame tieto výrobky užívať v prípade gravidity a dojčenia.


 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN