CARNOSINE + Koenzým Q10 90 kapsúl KARNOZIN 300 mg + 15 mg EXP 13/03/2022

Akcia CARNOSINE + Koenzým Q10 90 kapsúl KARNOZIN 300 mg + 15 mg EXP 13/03/2022
39,00€ 29,00€
Ušetríte 26%

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Jedine u nás nájdete tak vysokú davku aktívnych zložiek a ich kombináciu za výbornú cenu. 
Tento produkt je vyrobený v EU pre firmu Anežka centrum, s.r.o. a bol zaradený do našej úzkej ponuky výrobkov našej značky pre svoju účinnosť. 

Karnozín je látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele a strave. Medzi jej podstatné vlastnosti patrí silná antioxidačná schopnosť, ktorá chráni bunky organizmu pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi. Karnozín tiež podporuje delenie buniek, čím sa ľudské telo regeneruje, zlepšuje sa celkové fungovanie organizmu a  odďaľuje sa proces stárnutia.

Poskytuje multifunkčnú ochranu mozgových buniek, bielkovín a fosfolipidov pred poškodením.

Význam pre zdravie: K jedným z najdôležitejších účinkov koenzýmu Q10 patrí schopnosť dodávať energiu pre prácu srdca a posilňovať srdcový sval. Na základe  výskumov sa potvrdilo, že dlhodobý nedostatok koenzýmu Q10 môže mať pre srdce nepriaznivé dôsledky.
Užívanie koenzýmu Q10 chráni telo, posilňuje imunitný systém, zmierňuje únavu a stres, spomaľuje upchávanie ciev, znižuje krvný tlak a tiež spomaľuje proces starnutia. Zvyšuje činnosť metabolizmu v bunkách a tým stimuluje prirodzenú stratu hmotnosti. Koenzým Q10 priaznivo ovplyvňuje liečbu porúch mozgovej činnosti pri  schizofrénii a Alzheimerovej chorobe. Boli zaznamenané pozitívne účinky pri ochoreniach zubov a paradontóze, ochoreniach dýchacích ciest a astmy.

Napomáha pri: artritíde, žalúdočných vredoch, Alzheimerovej chorobe, rakovine, cukrovke, pri chorobách pečene, myopatii, autizme, vytváraní imunity, liečbe šedého zákalu, hojení povrchových rán, raste vlasov a svalov, ochrane pred toxickými vplyvmi ťažkých kovov (zinok a meď)

Obsah: 90 kapsúl s obsahom 300mg karnozínu a 15mg koenzýmu Q10Vyrobené v Českej republike
Krajina pôvodu jednotlivých zložiek sa môže líšiť od miesta výroby.
 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN