Výrobky ako EUCASOL, JUST Tymiánový krém, JUST Olej z 31 liečivých bylín a iné výrobky firmy JUST si viete u nás zakúpiť už len telefonicky a formou SMS na 0905 124 186 alebo na objednavky@anezka.sk.  Za pochopenie ďakujeme.  

 

Ospravedlňujeme sa za dočasné nedostatky v popisoch produktov.  Pracuje na ich zosúladení s platnou legislatívou.

 

Čaga plodnica - Čaga čaj - Inonotus obliquus - Ryšavec šikmý 50 g RUSKO

Čaga plodnica - Čaga čaj - Inonotus obliquus - Ryšavec šikmý 50 g  RUSKO
Bez lepku Bez pridaného cukru Vegan rastlinné Bez mlieka
4,70€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Vypredané
Výrobca: Iné zdravé

Príprava odvaru:
1 lyžičku drvenej huby zaliať v termoske 250 ml vriacej vody a nechať stáť 1 hodinu. Odvar sa môže nechať 2 dni v chlade. 
Dávkovanie? 1/3 získaného odvaru piť 3x denne. Pije sa pred jedlom.


Použitie huby čaga:

výborný podporný prostriedok pri vredovej chorobe žalúdka a dvanástnika

pri všetkých zápaloch tráviaceho ústrojenstva

pri chronickej gastritíde a polypóze žalúdka a čriev

pri psoriáze, ekzéme a iných kožných problémoch

pozitívne pôsobí na centrálny nervový systém

upokojuje nervový systém pri nespavosti

pozitívne pôsobí na látkovú výmenu

zvyšuje odolnosť organizmu voči infekčným chorobám

pri zápalových procesoch a nádoroch hrtanu vo forme inhalácie

symptomatický prostriedok pri nádoroch s rôznou lokalizáciou

pri ochorení pečene a sleziny

v stomatológii pri paradentóze

Zloženie: čaj - suchá drvina huby zvanej Čaga - Rezavec šikmý (Inonotus Obliquus). 50g

 

Užívanie: Jednu čajovú lyžicu zalejeme 200-250 ml horúcej vody, priklopíme a necháme odstáť jednu hodinu (pre slabší odvar stačí aj 15 minút). Precedíme a užívame tretinu pohára 3x denne, najlepšie pred jedlom. Trvanie kúry 1 mesiac.

 

Viac o čage:

Čaga je druh Choroša - huby, rastúcej hlavne na brezách, najmä v Rusku na Sibíri. Huba je na povrchu čierna, na reze má hnedasté zafarbenie. Plodnica dorastá do veľkosti od 30 do 50 cm, váži až 3 kg a rastie až 10 rokov. Vyživuje sa šťavami hostiteľa. Zbiera sa na jeseň a na jar, keď má najväčšiu koncentráciu účinných látok. Choroš Čaga sa vyskytuje na brezách, jarabine, jaseňoch, ale podľa skúseností má najvyššie liečivé účinky práve Čaga rastúca na brezách.

 

Na priaznivom účinku Čagy má hlavný podiel melanín, ktorý má podobnú molekulárnu štruktúru ako prirodzený melanín človeka v koži a má preto možnosť bez prekážok preniknúť do štruktúry bunky a mať tak na ňu blahodárny vplyv.Najlepší efekt býva dosiahnutý v počiatočných štádiách onkologických ochorení. V pokročilejších štádiách môže zastaviť ďalší rast novotvaru, mierni bolesť a zlepšuje celkový stav chorého. Pri aplikácii Befunginu je veľmi vhodné, až žiadúce obmedziť príjem mäsitých a tučných potravín.

 

Skúsenosti ruského liečiteľstva po mnohé stáročia dali impulz k vedeckému skúmaniu Čagy pri liečbe novotvarov. Rozsiahly základný a aplikovaný farmakologický výskum Čagy, uskutočnený na rôznych pracoviskách Ruska - od 30-tych rokov 20. storočia až po súčasnosť - preukázal dávnu skúsenosť používania čagy v ľudovej medicíne. Je dokázané, že extrakt z Čagy je skutočne účinným terapeutikom a bol preto zavedený do oficiálnej ruskej medicínskej praxe pod názvom Befungin.

 

Táto huba je vskutku legendárna. Už od pradávna sa v Rusku Čaga používala ako vyhlásený liečebný prostriedok. Čágou sa liečil sám slávny knieža Vladimír Monomach, ktorý trpel rakovinou pier. Ako účinný protirakovinový liek je Čaga a výťažok z čagy zavedený do oficiálneho ruského liekopisu už v roku 1858.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN