Zubná kefka Miswak - koreň Salvadora Persica

Zubná kefka Miswak - koreň Salvadora Persica
3,05€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom

Prírodná originálna zubná kefka Miswak sa vyrába z dreviny Salvadora Persica a poskytuje úplne iný zážitok z čistenia zubov, aj keď je overená stáročiami. Drievko z tejto rastliny sa na dentálnu hygienu tradične používa v krajinách stredného a blízkeho Východu, Ázie a Afriky. Okrem výborných čistiacich vlastností má antibakteriálne a bieliace účinky pochádzajúce z esenciálnych látok, ktoré uvoľňuje počas používania.

Početné štúdie dokazujú jej priaznivé účinky pre dosiahnutie zdravých, bielych zubov a mimoriadnu účinnosť  v boji proti baktériám v ústnej dutine a proti paradentóze. Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) hodnotí a odporúča Miswak ako pomôcku pre ústnu hygienu a zdravie ústnej dutiny. Miswak Organic Stick sa používa bez zubnej pasty. Starostlivosť o zuby, ďasná a ústnu dutinu v tej najprírodnejšej a mimoriadne účinnej forme, ekologická a úsporná – to je 100 % prírodná zubná kefka Miswak Organic Stick.

Tradičný miswak z dreviny Salvadora persica má antibakteriálne účinky, bieliace účinky, zabraňuje usádzaniu zubného povlaku a kameňa, zlepšuje zdravie ústnej dutiny a osviežuje dych.

 

 

 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN