Všeobecné Obchodné Podmienky

Všeobecné ustanovenie

Tieto Obchodné podmienky sa vzťahujú na nákup tovaru cez internetový obchod www.anezka.sk. Právne vzťahy medzi predávajúcim a kupujúcim sa riadia týmito Obchodnými podmienkami a Reklamačným poriadkom internetového obchodu www.anezka.sk a príslušnými právnymi predpismi.

Predávajúcim sa v týchto podmienkach rozumie spoločnosť:

Obchodné meno predajcu: Anežka centrum, s.r.o.
Sídlo spoločnosti: Anežka centrum, s.r.o., Alžbetina 674/18, 040 01 Košice
Prevádzka: Anežka centrum s.r.o., Alžbetina 674/18, 040 01 Košice

IČO: 36575658
DIČ: 2021776086
IČDPH: SK2021776086

Telefón: 055 625 0411
Mobil: +421 905 124 186
E-mail: objednavky@anezka.sk

Spoločnosť je registrovaná na Okr. súde KE I. odd.:Sro. Vložka č.14508/V.

Objednávka

Všetky objednávky podané prostredníctvom nášho internetového obchodu sú záväzné. Podaním objednávky (vyplnením a odoslaním objednávkového formuláru) kupujúci potvrdzuje, že sa oboznámil s týmito obchodnými podmienkami ako aj s reklamačným poriadkom odoslanie objednávky je návrhom kúpnej zmluvy. Kúpna zmluva vzniká v okamihu potvrdenia objednávky medzi kupujúcim a predávajúcim podmienkou platnosti elektronickej objednávky je vyplnenie všetkých formulárom predpísaných údajov a náležitostí pred odoslaním objednávky bude celková cena dodávky vypočítaná a zákazník odsúhlasí konečnú cenu za dodávku tovaru vrátane dopravy miestom dodania tovaru je adresa, uvedená kupujúcim v objednávkovom formulári vlastnícke právo k tovaru prechádza na kupujúceho, pod podmienkou zaplatenia kúpnej ceny, jeho prevzatím vyplnením a odoslaním objednávkového formuláru dáva kupujúci predávajúcemu súhlas k zhromažďovaniu a archivovaniu osobných údajov o kupujúcom a jeho nákupoch zmluvou uzavretou na diaľku sa na účely tohto zákona rozumie zmluva medzi predávajúcim a spotrebiteľom dohodnutá a uzavretá výlučne prostredníctvom jedného alebo viacerých prostriedkov diaľkovej komunikácie bez súčasnej fyzickej prítomnosti predávajúceho a spotrebiteľa, najmä využitím webového sídla, elektronickej pošty, telefónu, faxu alebo adresného listu pre dostatočné informovanie o podmienkach odstúpenia od zmluvy sme použili aj doslovný výklad zákona, preto sa ospravedlňujeme za dĺžku textu obchodných podmienok. 

Platobné podmienky:

Všetky ceny tovarov sú uvedené vrátane DPH. Spotrebiteľ berie na vedomie, že podanie objednávky zahŕňa povinnosť zaplatiť cenu.

  • predávajúci si vyhradzuje právo upraviť cenu tovaru pokiaľ zistí, že daná cena bola chybne uvedená. O tejto skutočnosti bude informovať zákazníka pred potvrdením jeho objednávky a to telefonicky alebo e-mailom, pričom bude zákazníkovi umožnené odstúpiť od objednávky.
  • Zásielka s tovarom vždy obsahuje daňový doklad.

Platobné metódy:

V našom obchode www.anezka.sk máte dve možností platby za vami vybratý tovar:

  • hotovostne - tento spôsob platby zvolíte v prípade, že tovar chcete zaplatiť osobne v našej predajni a tovar si sami odviezť.
  • dobierkou - tento spôsob platby zvolíte v prípade, že si tovar necháte poslať kuriérskou službou GLS a chcete tovar zaplatiť pri samotnom prevzatí.

Dodacia lehota:

Tovar na internete držíme všetok skladom a zasielame do 24 hodín, ale pre nárast objednávok sa ospravedlňujeme za predĺženie dodacej lehoty. Zo skúseností sú objednávky doručené k zákazníkovi v priebehu 24 hodín (viac ako 48 hodín je dodanie v prípade technických dôvodov zo strany doručovateľa alebo odosielateľa), počas pracovných dní. Ak objednaný tovar nie je na sklade, táto doba sa môže predĺžiť (max. 30dní), o čom Vás pri prijatí Vašej objednávky ihneď informujeme emailom alebo telefonicky. Objednávky prijaté cez víkendy alebo počas štátnych sviatkov alebo cez dovolenkové obdobie budú expedované vždy v nasledujúci pracovný deň. Doba dodania sa v tomto prípade predlžuje o nepracovné dni. Ak z nejakého dôvodu nebude možné Vám objednaný tovar zaslať, budeme Vás o tom vopred informovať.

Spôsob dopravy:

  • osobné prevzatie
  • kuriérskou službou GLS

Spôsob dopravy a miesto dodania si zvolíte v objednávkovom formulári.

Kuriér GLS – po zabalení je tovar doručený do 24 hodín na Vašu adresu. 

Cena za doručenie balíka cez GLS KURIÉR je účtovaná nasledovne:
balík do 29,99€ - 4,99€
balík od 30,00€ do 59,99€ - 1,90€
balík od 60€ - doprava ZDARMA

Pri objednávke nad 15 kg je poštovné a balné účtované v sume 10€.
 

Preprava pre veľkoobchodných zákazníkov je spoplatnená sumou 4,99€.  

Poštovné do zahraničia:

Cenu dopravy do zahraničia určujeme podľa nákladov na prepravu podľa http://cennik.posta.sk/. O hodnote dopravy oboznamujeme zákazníka vždy ešte pred odoslaním zásielky. Zásielka sa posiela po úhrade plnej sumy objednávky úhradenej bankovým prevodom na náš účet a odsúhlasení nákladov. Ůhrady prostredníctvom platobnej karty na zahraničné zásielky budú automaticky vrátené. Za pochopenie ďakujeme.​