Taurine STAR (60 tbl) STARLIFE
21,00€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: STARLIFE
TAURINE 600 obsahuje neesenciálnu kyselinu taurín. Taurín je organická kyselina a prakticky sa jedná o významnú zložku žlče. V nižších koncentráciách ho možno nájsť vo všetkých živočíšnych tkanivách, najmä v mozgu, sietnici, srdci a krvných doštičkách. Taurín je derivátom aminokyseliny cysteínu, a preto je niekedy radený k aminokyselinám. Názov taurín je odvodený z latinského taurus - býk, pretože bol prvýkrát izolovaný nemeckým vedcom Fridrichom Tiedemanem z býčiej žlče. Taurín je takzvanou neesenciálnou aminokyselinou, to znamená, že si ho organizmus dokáže vytvoriť, ale jeho množstvo je možné podporiť aj príjmom esenciálnych aminokyselín, ktoré sa nachádzajú v potravinách alebo priamo jeho dodaním v doplnkoch stravy, najmä pri vyššom fyzickom zaťažení organizmu.

Odporúčané dávkovanie
1 tableta 2× denne. Športovci 20-40 minút pred výkonom.

Zloženie
Zloženie 2 tabliet: Taurín (forma L-Taurinu) 1.200 mg; emulgátor: rastlinná celulóza; stabilizátor: fosforečnan vápenatý, polyvinylpyrrolidon; protipeniaca látka: rastlinná kyselina stearová; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý; povlaková látka: celulóza.


V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.
Upozornenie
Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Neužívať spolu s alkoholom. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.
Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.
 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN