ŽIHĽAVA - Stinging nettle STAR (60 tbl) STARLIFE

ŽIHĽAVA - Stinging nettle STAR (60 tbl) STARLIFE
18,20€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: STARLIFE

Žihľava - Urtica dioica zahŕňa asi 35 druhov, ktoré rastú najmä v miernych pásmach. Pálčivosť chĺpkov žihľavy spôsobujú zrejme amíny acetylcholín, histamín a serotonín. Žihľava je rozšírená po celej Európe, na východe zasahuje hlboko na Sibír až k Altaji a Bajkalu, na Kaukaz, do severného Iránu, Kašmíru. Je to náročná burinu, ale tiež známa liečivka, používaná v kozmetike (žihľavový šampón) alebo ako čistiaca bylina či v zmesiach, alebo samostatne. Výluh zo žihľavy možno popíjať dlhodobo, ale je potrebná opatrnosť, pretože niektorá z atopikov môže dráždiť. Pre vysoký obsah vitamínu C a skorý nástup vegetácie (z jari môže aj opakovane namrznúť) je obľúbená do jarných plniek. Žihľava podporuje vitalitu a energiu v organizme. Prispieva k zdraviu žíl, napomáha správnej žilovej cirkulácii a krvnému obehu. Pomáha pri pocite unavených a "ťažkých" nôh.

Odporúčané dávkovanie
1 kapsula 2× denne.

Zloženie
Zloženie 2 kapsúl: žihľava dvojdomá (Urtica dioica, list, extrakt 1,6:1) 1.000 mg; emulgátor: rastlinná celulóza. Želatínová kapsula.
V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Upozornenie
Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte a skladujte mimo dosahu malých detí! Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste.
Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.

 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN