Akcia Sprej na odstraňovanie škvŕn 100ml, Sonett
Vegan rastlinné EKO
3,10€ 2,64€
Ušetríte 15%

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Sonett
Obsahuje BIO Quillaju. Pre citlivé tkaniny z vlny a hodvábu. Účinné proti škvrnám od ovocia, kakaa, atramentu, mastnoty a podobne. 100% biologicky odbúrateľný. Vhodné pre septik a všetky ekologické čističky vôd.

Zloženie: podľa Nariadenia (EC) č. 648/2004: 5-15% neiónové tenzidy (cukrové tenzidy), rastlinný alkohol (etanol), 1-5% rastlinný glycerín*, quillaja extrakt*, <1% citrát, prírodný esenciálny olej z levanduľe* a šalvie* (obsahuje linalool*, limonén*), vonné prísady*, vírená voda ; *organicky pestované / BIO

Použitie: Odstraňovanie škvŕn: Vyskúšajte na malom kúsku tkaniny, ak je to potrebné. Podložte papierovä utierku pod škvrnu, nasprejujte škvrnu a nechajte pôsobiť cca 30 sekúnd. Priložte a nasajte s papierovou utierkou. Nedrhnite! Postup opakujte.
Pred praním: Nastriekajte na škvrnu a nechajte pôsobiť cca 10 minút. Vyperte odev v práčke. 

Objem: 100 ml

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí.

Krajina pôvodu: Nemecko

 

Sonett

 

Organické mydlá a čistiace prostridky ochraňujúce prírodné vodné zdroje, esenciu života.

Sonett je jeden z priekopníkov ekologických pracích a čistiacich prostriedkov. Vďaka vynikajúcej kvalite sú Sonett produkty dostupné skoro vo všetkých európskych krajinách.

Aby sme mohli regenerovať vodu použitú na pranie a čistnie, pridávame do našich produktov minerály a rastlinné extrakty, ktoré boli rytmizované v oloidnom mixéry. Rovnako vodu, ktorú používame je zvírená a zdynamizovaná v prístroji zloženom z 12-tich veľkých sklenených vajec.

Všetky naše surové materiály sú kompletne odbúrateľné a neobsahujú syntetické zložky, farbivá a konzervanty, neobsahujú enzýmy, petrochemické látky, bieliace zložky a pri ich výrobe nebolo použité genetické inžinierstvo ani nanotechnológia. Oleje použité na výrobu našich mydiel a všetky naše esenciálne oleje sú 100% organického pôvodu.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN