Akcia Zmäkčovač vody - 1kg, Sonett
Vegan rastlinné EKO
5,27€ 4,48€
Ušetríte 15%

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Sonett

Zmäkčovač Sonett zvyšuje efektivitu Sonett pracích prostriedkov. Viaže vápnik rozpustený vo vode, čo umožňuje praciemu prášku rozvinúť svoj plný výkon prania najmä v tvrdej vode.
Bez fosfátov a zmäkčovadiel z ropných produktov.
Šetrný k Vám aj k prírode.
100% biologicky odbúrateľný.
Vhodný pre septik a všetky ekologické čističky vody.

 

Zloženie / Ingredients: zeolity, citráty, soda

Certifikáty: ECCO GARANTIE, VEGAN SOCIETY, Certified Sustainable Economics

Použitie: Ku každému praniu.

Dávkovanie: Na 4-5kg blielizne. K prášku na pranie: stredne tvrdá voda – 30ml, tvrdá voda – 50ml, veľmi tvrdá voda – 70ml. K tekutému prostriedku na pranie: tvrdá voda - 40ml, veľmi tvrdá voda - 60ml.

Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí! Chráňte oči.

Obsah balenia: 1 kg

Krajina pôvodu: Nemecko

Výrobca: Sonett - Nemecko

O značke: SONETT produkty sú certifikované podľa ekologických kritérií spoločnosti ECO GARANTIE. Neobsahujú zložky škodlivé životnému prostrediu, ohrozujúce zdravie, alebo vyvolávajúce alergie. Sú vhodné pre citlivú pokožku – sú 100% biodegradabilné. Neobsahujú suroviny z ropy, syntetické konzervanty, vône a farbivá. Neobsahujú enzými a fosfáty. Používajú suroviny z bio dynamického, alebo ekologického pestovania. Obsahujú vitalizovanú vodu. Obaly sú recyklovateľné.

Sonett

 

Organické mydlá a čistiace prostridky ochraňujúce prírodné vodné zdroje, esenciu života.

Sonett je jeden z priekopníkov ekologických pracích a čistiacich prostriedkov. Vďaka vynikajúcej kvalite sú Sonett produkty dostupné skoro vo všetkých európskych krajinách.

Aby sme mohli regenerovať vodu použitú na pranie a čistnie, pridávame do našich produktov minerály a rastlinné extrakty, ktoré boli rytmizované v oloidnom mixéry. Rovnako vodu, ktorú používame je zvírená a zdynamizovaná v prístroji zloženom z 12-tich veľkých sklenených vajec.

Všetky naše surové materiály sú kompletne odbúrateľné a neobsahujú syntetické zložky, farbivá a konzervanty, neobsahujú enzýmy, petrochemické látky, bieliace zložky a pri ich výrobe nebolo použité genetické inžinierstvo ani nanotechnológia. Oleje použité na výrobu našich mydiel a všetky naše esenciálne oleje sú 100% organického pôvodu.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN