Akcia Prášok do umývačky riadu 1kg, Sonett
Vegan rastlinné EKO
6,64€ 5,64€
Ušetríte 15%

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Sonett

Bez engýmov a GMO.
Vhodné iba pre umývačky riadu s nastaviteľným zmäkčovačom vody. Nastavte zabudovaný zmäkčovač vody vo vašej umývačke o jeden stupeň vyššie ako je skutočná tvrdosť vašej vody (e-g. zmeňte z mäkkej na strednú tvrdosť vody). Pre dosiahnutie optimálneho mycieho účinku, majte zásobník soli vždy naplnený.

Zloženie: >30% silikáty, >30% citráty, 5-15% perkarbonát sodný, kyslíkové bielidlo - odstraňuje škvrny od kávy a čaju, 5 - 15% sóda, silikáty a sóda rozpúšťajú škroby a proteíny a uvoľnujú tuky. Citráty viažu vápennaté zvyšky v striekajúcej vode zabraňujúc tvorbe usadenín na riade a v umývačke riadu.

Certifikáty: Certified by Certisys

Dávkovanie: 1 - 2 plné PL (15 -30 ml) na 1 umývací cyklus, (1 PL = 15g)

Upozornenie: Nevhodné na striebro, olovnaté sklo a ručne maľovaný porcelán.

Hmotnosť: 1 kg

Skladovanie: Pozor, dráždivá látka! Držte mimo dosahu detí! Riziko vážneho poškodenia očí. V prípade kontaktu prípravku s očami, vypláchnite oči s dostatočným množstvom vody a vyhľadajte lekársku pomoc. Pri prehltnutí, vyhľadajte okamžite lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo etiketu.

Krajina pôvodu: Nemecko 

Sonett

 

Organické mydlá a čistiace prostridky ochraňujúce prírodné vodné zdroje, esenciu života.

Sonett je jeden z priekopníkov ekologických pracích a čistiacich prostriedkov. Vďaka vynikajúcej kvalite sú Sonett produkty dostupné skoro vo všetkých európskych krajinách.

Aby sme mohli regenerovať vodu použitú na pranie a čistnie, pridávame do našich produktov minerály a rastlinné extrakty, ktoré boli rytmizované v oloidnom mixéry. Rovnako vodu, ktorú používame je zvírená a zdynamizovaná v prístroji zloženom z 12-tich veľkých sklenených vajec.

Všetky naše surové materiály sú kompletne odbúrateľné a neobsahujú syntetické zložky, farbivá a konzervanty, neobsahujú enzýmy, petrochemické látky, bieliace zložky a pri ich výrobe nebolo použité genetické inžinierstvo ani nanotechnológia. Oleje použité na výrobu našich mydiel a všetky naše esenciálne oleje sú 100% organického pôvodu.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN