Soľná fajka "2" /inhalátor/

Soľná fajka "2" /inhalátor/
9,72€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom

Soľná fajka je zdravotná pomôcka z radu alternatívnej medicíny, ktorá je určená pre dospelých i pre deti. Soľná fajka je tzv. suchý ručný inhalátor, ktorý obsahuje soľné kryštály z transylvánskej soľnej bane Praid.


Základné informácie: Koncom 20. storočia sa výrazne zvýšil počet alergických, astmatických a iných ochorení dýchacieho ústrojenstva. Denne ste vystavení škodlivým látkam v ovzduší a ich negatívnemu vplyvu sa neubránite. Preto je potrebné udržiavať, chrániť a prečistiť Vaše dýchacie ústrojenstvo. Pri jaskynnej terapii vdychujete roztoky soľných kryštálikov, Vaše dýchacie ústrojenstvo sa tak čistí. Avšak táto forma liečby je veľmi nákladná, časovo náročná a viazaná na určité miesta. Preto je soľná fajka skvelým pomocníkom pre všetkých, ktorí majú problémy s respiračnými ochoreniami, a nahradí Vám výhody soľnej jaskynné terapie kdekoľvek a kedykoľvek.


Soľná fajka je určená pre: 
pacientov s astmou CHOCHP (chronická obštrukčná choroba pľúc)
dospelých aj deti s alergiou napr na trávy
respiračnými problémami kašľom (u dospelých i fajčiarsky kašeľ) 
bronchitídou
chrípkou
chronickým chrápaním


Spôsob a dĺžka aplikácie: Náustok soľnej fajky vložte do úst a dýchajte cez inhalátor, dýchajte normálne a vydychujte vzduch nosom. Predĺžená inhalácia nie je nutná. Nevydychujte cez fajku ale nosom. Soľná fajka obsahuje bezpečnostný prvok, ktorý zabraňuje vdychovaniu do soľnej fajky. Akonáhle začne čistiaci proces, môžete pocítiť nutkanie alebo priamo kašeľ či kýchanie.


Odporúčaná dĺžka aplikácie: dospelí: 3krát denne 10 minút; deti: 3krát denne 5 minút


Princíp liečby: Prístroj obsahuje 5-6 dkg vyselektovaných soľných kryštálikov. Soľná fajka má vo vnútri soľnej mikroklímu. Dýchaním cez keramické filtre soľné fajky dochádza k tomu, že vlhkosť z prechádzajúceho vzduchu absorbuje soľné častice o veľkosti mikrónu, ktoré následne prenikajú do Vášho dýchacieho systému, kde pôsobí blahodárnymi účinkami. Aktívny sodíkový obsah spúšťa prírodný samočistiaci mechanizmus, ktorý odstraňuje nečistoty z povrchu buniek.Soľné čiastočky tiež čistia dýchacie cesty. Soľná fajka tiež tlmí kašeľ.


Výhody soľnej fajky: 
uľahčí dýchanie
poslúži Vám ako doplnok pri rehabilitácii a medicínske limbe
pomôže Vám prečistiť dýchací systém
jednoduché použitie


Technické parametre produktu: dýchanie cez dva keramické filtre ústami, vydychovanie nosom, náplň s kryštálmi nie je možné meniť, soľná fajka má životnosť 5 rokov, NEOBSAHUJE kuchynskú soľ, ale soľ z transylvánskej soľnej bane Praid, soľnú fajku možné používať aj v dobe tehotenstva, soľná fajka nemá vplyv na tlak krvi, nie sú známe žiadne vedľajšie účinky soľnej fajky, skladujte v suchom prostredí a nevystavujete soľnú fajku priamemu slnku, soľná fajka je klinicky testovaná, pre udržanie inhalátora v čistote, utrite vlhkou handričkou a vyhnite sa kontaktu s vodou, upozornenie:Soľná fajka nie je určený pre použitie viacerými osobami ani k žiadnej forme fajčenia

Soľnú terapiu, ktorú poskytuje soľná fajka môžete doplniť o silicovú terapiu. Kvapnutím kvapky silice alebo tzv vonného oleja (napr. eukalyptus, myrha, mäta pieporná atď) na spodnej keramický filter soľnej fajky môžete zvýšiť účinnosť. Použitím vonných olejov sa môže spodný filter prístroja sfarbiť, čo však nemá vplyv na jeho účinnosť.

Alternatívna medicína, tiež komplementárna medicína je široký pojem zahŕňajúci všetky metódy neklasickej medicíny. Termín komplementárna medicína hovorí o tom, že mnohé nekonvenčné postupy nie sú nasadzované miesto štandardných, ale že ich dopĺňajú a že majú podporiť účinok vedeckej medicíny či majú na liečbu nadviazať (predovšetkým bylinné kúry, masáže, reiki, joga, v určitých prípadoch akupunktúra atď) .

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN