Sirup stres pre psy 200ml, Topvet

Sirup stres pre psy 200ml, Topvet
8,25€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: TOPVET
 
O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúži k utlmeniu psa pri zvýšených prejavoch stresu. Bylinný komplex tlmí psa v prípadoch, keď je zviera vystavené väčší stresovej záťaži (preprava, ošetrenie, adaptácia na nové prostredie, ohňostroje a ďalšie).

Šišák bajkalský - prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Chráni pred oxidačným stresom. Prispieva k správnej funkcii psychiky.
Ľubovník bodkovaný - je využívaná k potlačeniu nervovej únavy a stresu.
Maca - podporuje lepšie duševný aj fyzický výkon a podporuje motiváciu.
Kozlík lekársky - pomáha udržať dobré kognitívne funkcie a duševnú pohodu. Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. 
Odporúča sa užívať v prípade nepokoja, úzkosti a nervozity.
Žen-šen - prispieva k správnej funkcii psychiky. Podporuje duševnú aktivitu v strese, kognitívne funkcie, vitalitu a fyzickú výkonnosť.

Zloženie: invertný fruktózový sirup, šišák bajkalský štandardizovaný extrakt, ľubovník bodkovaný štandardizovaný extrakt, maca štandardizovaný extrakt, kozlík lekársky štandardizovaný extrakt, žen-šen štandardizovaný extrakt, vitamín C, sorban draselný

Použitie: Podávajte hodinu pred požadovaným upokojením. Aplikujte v jednej dávke 5 - 10 ml (1 - 2 čajové lyžičky) na 10 kg hmotnosti. Pre zvýšenie účinku je možné dávku následne zvýšiť na dvojnásobok. Sirup sa veľmi dobre aplikuje v potrave. Výhodou je veľmi príjemná chuť.

Objem: 200 ml

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučenej osôb.

Krajina pôvodu: Česká republika

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN