Akcia Saw Palmetto - Serenoa repens100 tbl
Bez pridaného cukru Bez mlieka
4,90€ 4,85€
Ušetríte 1%

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom

Výrobok: Saw Palmetto 100 tbl

Výživový doplnok .

Zloženie:

Extrakt z plodov Serenoa repens (16 %), nosič kukuričná vláknina, proti hrudkujúce látky: mastenec, stearan horečnatý, oxid kremičitý, fosforečnan vápenatý.

 

Výživová hodnota 100 g (1 tablety 0,5 g):

Energetická hodnota 791 (7,9) kJ, 195 (1,95) kcal. Bielkoviny 0 g, sacharidy 8 (0,8) g, tuky 3,2 (0,032) g, vláknina 49,6 (0,5) g. Tabletka obsahuje 160 mg extraktu z plodov rastliny Serenoa repens (sabal, amoxil, Saw Palmetto).

 

Návod na použitie:

Tabletky sa môžu prijímať nalačno, pri horšej znášanlivosti po jedle, dostatočne zapíjať. Najvyššia denná dávka 2 tabletky sa nesmie prekročiť, rozdeľuje sa a prijíma ráno a večer po 1 tabletke. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok môže znížiť zrážanlivosť krvi a zosilniť účinnosť antikoagulačných liekov (vynechať 2 týždne pred operáciou), môže znížiť účinnosť antikoncepcie, znížiť hladinu estrogénov v organizme.

O Saw Palmettu je známe a i farmaceutický priemysel ho hojne používa do prípravkov na úpravu činnosti prostaty. Tento prípravok je veľmi rozšírený ako prírodný liek pri problémoch s prostatou, pomáha odstraňovať poruchy pri močení a zlepšuje sexuálne funkcie u mužov.
Je to celosvetovo najrozšírenejší prírodný prípravok proti vypadávaniu vlasov znižovaním hladiny DHT, vhodný pre ženy aj mužov.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN