Salicylic Acid 2% Solution 30ml, The Ordinary

Salicylic Acid 2% Solution 30ml, The Ordinary
6,90€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Roztok kyseliny salicylovej v koncentrácii 2% - pre exfoliáciu pleti, čistenie pórov a prevenciu vzniku škvŕn. 

Kyselina salicylová je beta hydroxylová kyselina (BHA), ktorá exfoliuje pokožku. Tento 2% roztok na ošetrenie pleti pomáha odfarbovať vnútorné steny pórov, aby sa predišlo vzniku škvŕn a vyrážok. Výsledkom pravidelného používania je viditeľne čistejšia a rozjasnená pleť. 

Použitie: 
Použite ráno a večer. Naneste malé množstvo produktu priamo na postihnuté miesta alebo aplikujte malé množstvo na celú tvár. Vyhnite sa oblasti očí a kontaktu s očami. Neoplachujte. Ak je to potrebné, pokračujte v ďalšej liečbe kože.

Salicylic acid, Niacinamide a Azelaic acid sa môžu používať spolu, v tomto poradí. Jediný problém tejto kombinácie je ten, že môže spôsobiť citlivosť pokožky a jej vysúšanie, tak treba dávať pozor.

Salicylic by sa nemal používať 2 x denne, max. 1 x krát denne. Azelaic môže byť lepšou voľbou, nakoľko sa môže používať častejšie ako Salicylic acid. 

V porovnaní s AHA kyselinou je kyselina salicylová vhodná na mastnejšiu pleť. Kyselina mliečna je jemnejšia forma exfoliácie. Mandelic acid - kyselina mandľová - je vhodná na jemnejšiu pleť, suchšiu a citlivú pleť. 

Ak dôjde k pretrvávajúcemu podráždeniu, prestaňte tento produkt používať a poraďte sa s lekárom. (Upozornenie na popáleniny: Tento produkt obsahuje beta hydroxykyselinu (BHA), ktorá môže zvýšiť citlivosť vašej pokožky na slnko a predovšetkým možnosť spálenia na slnku. Pri používaní tohto výrobku a týždeń po použití si nanášajte opaľovací krém s vysokým ochranným faktorom, noste ochranný odev a obmedzte expozíciu na slnku.)

Nepoužívajte počas tehotenstva. 

Objem: 30 ml

Upozornenie: Tento produkt nie je liek. Ak bojujete s rozsiahlym alebo pretrvávajúcim akné, poraďte sa s lekárom. Existuje účinná liečba akné, vrátane retinovej a benzoylperoxidu.

Kontraindikácie: Tento produkt by sa nemal používať na citlivú, odlupujúcu alebo ohrozenú pokožku ani pri pobyte na slnku. 

 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN