REISHI (90x250 mg)
14,90€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Obsahuje 250 mg prášku z plodnice tejto huby. Plodnice húb sú starostlivo vyberané, aby bola dodržaná vysoká kvalita tohto výrobku.

Dávkovanie:  1 kapsulu denne ráno pred jedlom, vhodné na dlhodobé užívanie. Zapite 0,5 litrom vlažnej vody. Vhodné kombinovať s vitamínom C.
 
 Japonský chirurg Dr. Morishige zistil, že REISHI je pre jej lepšie vstrebávanie sa vhodné užívať v kombinácií s vitamínom C. Pri prevencii odporúčame užívať 500 mg vitamínu C ráno, pred jedlom. Pre podporu pri zdravotných problémoch odporúčame zvýšiť dávku.
 
Huba REISHI  (Ganoderma lucidum) 
Účinky tejto huby využívajú v Ázii už 2000 rokov. Jej pôsobenie je veľmi efektívne a nemá žiadne známe vedľajšie účinky. REISHI je veľmi známa a zaujímavá huba, ktorá obsahuje mnoho biologicky aktívnych látok, ako sú polysacharidy, triterpény a organické germánium.
Posilňuje imunitný systém, pretože upravuje hladinu imunoglobulínov v tele a zvyšuje produkciu protilátok, čo výskumom podložil Dr. Morishige, ktorý skúmal účinky tejto známej huby na svojich pacientoch. REISHI tiež chráni telo proti stresu, zvyšuje výkonnosť a detoxikuje organizmus. 
 
Polysacharidy, vyskytujúce sa najmä vo forme beta-D-glukánov, sú najdôležitejšou a najaktívnejšou zložkou huby REISHI, ktoré sú zodpovedné za tie najpodstatnejšie účinky tejto huby vôbec. Je to posilňovanie imunitného systému a organizmu, podpora samoliečebnej schopnosti organizmu a produkcie protilátok. Výskumníci v Číne zistili, že polysacharidy v REISHI spôsobujú nárast makrofágov, ktoré pohlcujú cudzie bunky v tele. Triterpény pomáhajú zlepšiť trávenie a hladinu cholesterolu, neutralizujú tuky v tele, podporujú pečeň, napomáhajú pri hepatitíde, chronickej astme, alergií a kašľi.
Organické germánium zvyšuje okysličenie krvi až 1,5 krát. Podporuje metabolizmus, a tým predchádza degenerácií tkanív. Na základe výskumov REISHI obsahuje 800 až 2000 ppn organického germánia, čo je 4 až 6-násobne viac ako u ženšeňa.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť