Lucuma prášok RAW BIO - 150 g, Health Link
BIO RAW
6,00€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Health Link
Lucuma (Pouteria lucuma) je subtropické ovocie pochádzajúce z Peru, Ekvádoru a Čile podobné avokádu predtým známe ako "zlato Inkov". Guľaté alebo oválne zelené plody majú hladký povrch a jasne žltú dužinu. Ovocie padá zo stromu nezrelé, musí sa skladovať v sene alebo v inom suchom materiáli, kým nezmäkne. Akonáhle ovocie dozreje, môže byť pomleté na prášok a skladované v hermeticky uzavretých obaloch. Lucuma prášok má jasne žltú farbu s jemnou javorovou chuťou.

Zloženie: 100% ovocie Lucuma BIO

Použitie: Najviac si plody Lucumy vychutnáte pridaním do iných pokrmov a vďaka vysokým nutričným hodnotám sú vhodné aj pri diétach. Nahrádza javorovú a karamelovú chuť dezertov. Pridajte do čaju - dodá sladkú a bohatú chuť. Prísada do zmrzliny, mliečnych kokteilov, jogurtov, koláčov, tort, sušienok, pudingov. Prísada do ovsených kaší, cereálií, tvarohu a ovocných nátierok. 

Význam pre zdravie: Slúži ako prírodné sladidlo s vanilkovo-orechovou chuťou. Vysoký obsah antioxidantov. Betakarotén - vhodný pre posilnenie imunity. Pomáha zmierniť príznaky únavy - obsahuje železo, ktoré pomáha zmierniť anémiu. Dobrý zdroj vlákniny - môže pomôcť ľuďom so zažívacími problémami.

Hmotnosť: 150 g

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste. 

 

Health Link

Česká firma ​Health Link od roku 2000 vyrába kvalitné potravinové doplnky a vybrané prírodné produkty, ako sú jedlé oleje, superpotraviny, prírodné sladidlá, esenciálne oleje a ďalšie. Medzi známe produkty patrí Spirulina, Chlorella, mladá pšenica, čučoriedkový či brusnicový prášok. Medzi tie menej známe či exotické patrí prášok z plodov Lucumy, Macy, Mesquite alebo Camu camu. Maximálnu kvalitu produktov firma Health Link zabezpečuje dôkladným výberom prvotných surovín od overených pestovateľov z rôznych kútov sveta, ktorí dodržiavajú zásady ekologického poľnohospodárstva.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN