Camu Camu prášok BIO RAW - 80g, Health Link
BIO RAW
10,40€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Health Link
Ker Camu Camu (Myciaria dubia) nájdete v Amazonskom dažďovom pralese vo Venezuele, Kolumbii, Peru alebo Brazílii. Plody majú červenú alebo fialovú farbu so svetlou dužinou. Sú kyslé, so sviežou citrónovou vôňou. Pretože sú plody fermentované pri nízkej teplote, neprichádza prášok o živiny a môžete si ho pridávať do jedál alebo kokteilov. Konečný produkt obsahuje 12% prírodného vitamínu C. Svoje využitie si našiel v kozmetických prípravkoch, najmä v šampónoch, ktoré potom dodajú vlasom vitalitu a prirodzený lesk.

Zloženie: 100% ovocie Camu Camu BIO

Použitie: Prídavok do dezertov, cukroviniek, zmrzlín. Na prípravu nápojov alebo pre okamžitú spotrebu.

Význam pre zdravie: Pomáha zlepšiť imunitný systém. Prospieva zraku - chráni očné sietnice a očné nervy. Krvotvorba, detoxikácia - najmä pečene. Znižuje zápaly. Antivírusové, protizápalové a antioxidačné vlastnosti. Účinne bojuje proti chrípke a ochorení dýchacích ciest.
Camu Camu je považované za ovocie s najväčším obsahom prírodného vitamínu C (kyselina askorbová), obsahuje 30 - 60 krát viac vitamínu C ako pomaranč. Vitamín C je silný prirodzený antioxidant, ktorý zlepšuje imunitný systém a kvalitu života. Ďalej obsahuje bielkoviny, aminokyseliny, minerálne látky (vápnik, draslík, železo a fosfor), vitamíny (tiamín, niacín, riboflavín) a flavonoidy.

Hmotnosť: 80 g

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste. 
 

Health Link

Česká firma ​Health Link od roku 2000 vyrába kvalitné potravinové doplnky a vybrané prírodné produkty, ako sú jedlé oleje, superpotraviny, prírodné sladidlá, esenciálne oleje a ďalšie. Medzi známe produkty patrí Spirulina, Chlorella, mladá pšenica, čučoriedkový či brusnicový prášok. Medzi tie menej známe či exotické patrí prášok z plodov Lucumy, Macy, Mesquite alebo Camu camu. Maximálnu kvalitu produktov firma Health Link zabezpečuje dôkladným výberom prvotných surovín od overených pestovateľov z rôznych kútov sveta, ktorí dodržiavajú zásady ekologického poľnohospodárstva.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN