Profesionálna 3 ks sada lávových kameňov
17,90€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Vypredané
3 kusová vysoko kvalitná profesionálna sada kameňov na termoterapiu a masáž.
Kamene v tejto sade pochádzajú zo sopečných oblastí s ložiskami lávy s vysokým obsahom železa. Majú krásne hladké hrany bez trhlín v oválnom tvare, čo zabezpečuje príjemnú a efektívnu priliehavosť k telu a dotyk pri posuvoch. Ich vzhľad v prírodnom stave (pred aplikáciou oleja) je úplne čierny, na rozdiel od lacnejších sád v sivastej farbe. Toto čierne sfarbenie svedčí o ich vysokom obsahu železa a ich výborných akumulačných schopnostiach. Kamene sú dodávané v prírodnom stave - nie sú namazané olejom ani vodou. 

Táto sada obsahuje:
1x veľký chrbtový / stehenné kamene -back effleurage /cca. 10 x 7,4 x 2,6 cm/
2x stredné kamene -front effleurage / cca. 9,1 x 6,6 x 2,4 cm/ Teraz ZĽAVA 5-30% pri množstvenom odbere lávových kameňov alebo nákupe sád lávových kameňov s ohrievačom. Informujte sa u nás.

 
PREČO SI KÚPIŤ PROFI SADU? 

Ako je to názorne ukázané na následnej grafike, lacnejšia sada z našej ponuky má nižší obsah železa a sivastú farbu. Láva s vyšším obsahom železa má výrazne čierne sfarbenie. Láva sa používa na masáže práve pre jej akumulačné vlastnosti a jej vysoký obsah železa zabezpečuje lepšiu schopnosť udržať svoju teplotu. Veríme, že budete spokojný s touto sadou, preto Vám navyše ponúkame GARANCIA SPOKOJNOSTI.  Kúp si profi sadu (klikni tu).

 
 
 
Pre všetky produkty na masáž kameňmi kliknite na www.LAVOVEKAMENE.sk
Viete o tom, že......
pri masáži  lávovými kameňmi prechádza teplo z vulkanických kameňov do stuhnutých svalov a dokonale prehrieva celé telo a vyrovnáva jeho energie. Uvoľňuje telo a myseľ, harmonizuje ho a vhodne stimuluje krvný obeh a lymfatický systém. Na masáže lávovými kameňmi sa používajú kamene, ktoré akumulujú a vydávajú teplo a zároveň uvolňujú niektoré anióny kovov, prispievajúce k rýchlejšiej regenerácii tkanív. Lávové kamene majú mimoriadne silné energetické vibrácie, ktoré spolu s teplom, odstraňujú bloky dôležitých bodov na meridiánoch (energetické dráhy v tradičnej čínskej medicíne) a správne rozprúdia energiu v tele.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN