Prírodný zubný prášok v hotovom stave na báze Bajkalského modrého ílu s extraktom zázvoru, dubovej kôry a harmančekovým olejom 45ml

Prírodný zubný prášok v hotovom stave na báze Bajkalského modrého ílu s extraktom zázvoru, dubovej kôry a harmančekovým olejom 45ml
2,59€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Prírodný recept s inovatívnym bieliacim komplexom na báze modrého ílu a papaínu preniká do ťažko dostupných miest, bezpečne a efektívne zosvetľuje zubnú sklovinu, rozpúšťa zubný povlak a vytvára ochrannú vrstvu proti farbeniu nápojmi, robí zuby hladké a lesklé. Extrakty zázvoru, dubovej kôry a harmančekový olej sa efektívne starajú o zuby a ďasná, majú antibakteriálny, protizápalový, spevňujúci a tonizujúci efekt.

Použitie: Naneste malé množstvo zubného prášku v hotovom stave na zubnú kefku a jemne čistite zuby 2 - 3 minúty. Potom si vypláchnite ústa vodou. Neprehĺtať.

Upozornenie: Nepoužívajte pri neznášanlivosti jednotlivých zložiek tohto prípravku. Len na vonkajšie použitie. Vyhýbajte sa kontaktu prípravku s očami. Pri zasiahnutí očí, preplachujte oči veľkým množstvom vody, prípadne vyhľadajte lekársku pomoc. 

Objem: 45 ml 

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Len na vankajšie použitie. Uchovávajte pri teplote od +5 do +25 stupňov.

Krajina pôvodu: Rusko

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN