Poštovné v SR

Kuriér GLS – po zabalení je tovar doručený do 24 hodín na Vašu adresu. 
Pri nákupe do 30.00€ s DPH je cena 4.90€. Pri nákupe nad 30.00€ s DPH je zvýhodnená cena GLS KURIÉR za 1.90 € a pri nákupe nad 60.00€ je cena prepravy ZDARMA.

Pri objednávke do 10kg je poštovné a balné účtované podľa obchodných podmienok. Pri objednávke nad 10kg je už pooštovné a balné 4,90 EUR za každý ďalší balík!

Preprava pre veľkoobchodných zákazníkov je spoplatnená sumou 4.90€ na balík. 


Poštovné do zahraničia

Doručenie do Českej republiky (do 10 kg) je 13.00 €. Ostatné objednávky sa riešia individuálne. 

 Cenu dopravy do zahraničia určujeme podľa nákladov na prepravu podľa http://cennik.posta.sk/. O hodnote dopravy oboznamujeme zákazníka vždy ešte pred odoslaním zásielky. Zásielka sa posiela po úhrade plnej sumy objednávky úhradenej bankovým prevodom na náš účet a odsúhlasení nákladov.   Ůhrady prostredníctvom platobnej karty na zahraničné zásielky budú automaticky vrátené.  Za pochopenie ďakujeme.

 

Spôsob dopravy:

- osobné prevzatie v našej pobočke - Anežka centrum s.r.o., Alžbetina 18, 040 01 Košice
- kuriérskou službou GLS

Spôsob dopravy a miesto dodania si zvolíte v objednávkovom formulári.


 

Dodacia lehota:

Zo skúseností sú objednávky doručené k zákazníkovi v priebehu 24-48 hodín (viac ako 48 hodín je dodanie v prípade technických dôvodov zo strany doručovateľa alebo odosielateľa), počas pracovných dní. Ak objednaný tovar nie je na sklade, táto doba sa môže predĺžiť (max. 30dní), o čom Vás pri prijatí Vašej objednávky ihneď informujeme emailom alebo telefonicky. Objednávky prijaté cez víkendy alebo počas štátnych sviatkov alebo cez dovolenkové obdobie budú expedované vždy v nasledujúci pracovný deň. Doba dodania sa v tomto prípade predlžuje o nepracovné dni. Ak z nejakého dôvodu nebude možné Vám objednaný tovar zaslať, budeme Vás o tom vopred informovať.
 

Platobné podmienky:

Všetky ceny tovarov sú uvedené vrátane DPH.
  • aj keď sa vždy v maximálnej miere snažíme uverejniť na našich stránkach najpresnejšie a úplné informácie o predávanom tovare, môžu niektoré texty obsahovať chyby či nepresnosti, no tieto nedostatky sú pri vzájomnej ochote vždy jednoducho riešiteľné.
  • predávajúci si vyhradzuje právo upraviť cenu tovaru pokiaľ zistí, že daná cena bola chybne uvedená. O tejto skutočnosti bude informovať zákazníka pred potvrdením jeho objednávky a to telefonicky alebo e-mailom, pričom bude zákazníkovi umožnené odstúpiť od objednávky.
  • Zásielka s tovarom vždy obsahuje daňový doklad.

Platobné metódy:


V našom obchode www.anezka.sk máte dve možností platby za vami vybratý tovar:
  • hotovostne - tento spôsob platby zvolíte v prípade, že tovar chcete zaplatiť osobne v našej predajni a tovar si sami odviezť
  • dobierkou - tento spôsob platby zvolíte v prípade, že si tovar necháte poslať kuriérskou službou GLS a chcete tovar zaplatiť pri samotnom prevzatí.