Peľovitky - peľ s medom a čučoriedkou 100g

Peľovitky - peľ s medom a čučoriedkou 100g
3,77€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Peľovitky s medom a čučoriedkou sú skutočná „zdravá sladkosť“. Peľové zrná, známy to 100% prírodný multivitamín, obalené do zmesi medu, propolisu a extraktu z čučoriedok sú nielen dokonalým prostriedkom na zvýšenie imunity, ale vďaka cukru, ktorý je pri ich obaľovaní nevyhnutnou surovinou, navyše oplývajú aj sladkou chuťou.

Včelí peľ - už 30 gramov včelieho peľu pokrýva dennú ľudskú potrebu esenciálnych aminokyselín. Napomáha dopĺňaniu vitamínov a stopových prvkov v organizme (najmä železa, draslíka, medi a kobaltu, provitamínu A, celej skupiny vitamínov B, vitamínu E). Včelí peľ obsahuje viac ako 250 látok, aminokyselín a proteínov, tuky, enzýmy, rastlinné hormóny, stopové prvky a vitamíny.

Med – má rôznorodé zloženie, obsahuje prírodné cukry, vodu, organické kyseliny ( jablčnú, vínnu, citrónovú),aminokyseliny, enzýmy, vitamíny skupiny B, C, minerálne prvky, aromatické látky, farbivá, hormóny. Med sa rýchlo vstrebáva a zlepšuje biologickú dostupnosť iných látok, je zdrojom okamžite využiteľnej energie.

Propolis - je prírodné antibiotikum, ktoré nespôsobuje dysbakteriózu a neškodí obličkám ani pečeni. Antibakteriálne, antivírusové, protiplesňové, protizápalové a antioxidačné účinky propolisu sú prisudzované predovšetkým prítomnosti biologicky nesmierne aktívnym látkam, flavonoidom a fenolovým zlúčeninám.

Čučoriedky - obsahujú antokyaníny a myrtilín. Antokyaníny majú silný antioxidačný účinok, čím nás chránia pred voľnými radikálmi a bránia tým aj predčasnému starnutiu buniek. Myrtilín podporuje zdravie a pružnosť ciev a taktiež prispieva k udržaniu zdravej hladiny cukru v krvi.

Zloženie: cukor, peľ, glukóza, med, extrakt z čučoriedok, propolis; prídavné látky (spolu 1,6%): škrob, šelak, rastlinné oleje, etanol, včelí vosk, alfa-tokoferol (E307),kyselina citrónová

Odporúčané dávkovanie: Podporu imunity získate pravidelným cmúľaním max 1 čajovej lyžičky (deti ½) 2x denne (najlepšie cca 20 min. po jedle) po dobu minimálne jedného mesiaca.

Upozornenie: Ak ešte so včelími produktmi nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie, tu je jednoduchý test znášanlivosti:Malé množstvo včelieho peľu rozžujte a nechajte v ústach rozpustiť. Ak do 24 hodín nezaznamenáte žiadnu nepriaznivú reakciu, na tieto včelie produkty alergiu s najväčšou pravdepodobnosťou nemáte. Majte na pamäti, že pri prvotnom užívaní je vždy dobré začať ten-ktorý včelí produkt konzumovať v malých dávkach a prijímané množstvo zvyšovať postupne.

Hmotnosť: 100 g

Skladovanie: Skladovať na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote do 26 °C a relatívnej vlhkosti do 75 % . Chrániť pred slnečným žiarením. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia.


 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN