OSTEO STAR (1000 ml) STARLIFE
75,60€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: STARLIFE
OSTEO STAR dodáva organizmu potrebnú dennú dávku vápnika, horčíka, vitamínu C a vitamínu D v plnej koloidnej forme pre zachovanie kostnej hmoty. Zložky prípravku sú obsiahnuté v kostných štruktúrach, zúčastňujú sa tiež na metabolických pochodov ako súčasti enzýmov. Vitamín C pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Ďalej podporuje tvorbu kolagénu, ktorý je dôležitý pre správnu funkciu ciev, kostí, chrupaviek, pokožky, ďasien a zubov, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti a obranyschopnosti organizmu. Jeho nezastupiteľná funkcia je vo zvyšovaní absorpcie železa a podpore normálneho energetického metabolizmu v tele. Vitamín D prispieva k normálnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu a jeho využitiu v tele, pomáha udržiavať správnu hladinu vápnika v krvi. Podporuje normálny stav kostí a zubov, činnosť svalov, funkciu imunitného systému a proces delenia buniek. Vápnik napomáha normálnej zrážanlivosti krvi, podporuje normálny energetický metabolizmus, činnosť svalov, funkciu nervových prenosov, funkciu tráviacich enzýmov a stav kostí a zubov. Podieľa sa na procese delenia a špecializácie buniek. Horčík sa podieľa na znížení miery únavy a vyčerpania. Podporuje elektrolytickú rovnováhu a normálny energetický metabolizmus, činnosť nervovej sústavy, činnosť svalov, syntézu bielkovín, psychickú činnosť, normálny stav kostí a zubov. Prispieva k procesu delenia buniek.
Vysoko vstrebateľná forma vápnika a horčíka


Nameraný vysoký obsah vápnika (hustota kosti) ešte neznamená, že sú kosti v poriadku. Rovnako dôležitá je aj kvalita kostí - ich krehkosť. Je to rovnaké ako by ste merali hustotu vápnika v školskej kriede. Výsledok hustoty vápnika vyjde na výbornú, ale ak krieda spadne na zem, rozlomí sa na niekoľko kúskov. Je krehká! Preto sa pri meraní osteoporózy meria nielen hustota kostí, ale aj ich kvalita, ktorá zodpovedá zabudovaniu vápnika do kostnej štruktúry.

Odporúčané dávkovanie
Užívajte 30–60 ml denne, najviac 60 ml (obsah 2 uzáverov).

Zloženie
Horčík 123,9 mg(33 % RDA), vápnik 266,7 mg(33,3 % RDA), Vitis vinifera (koncentrovaná šťavaz vínných hrozien, plod) 1.362 mg, Vacciniummacrocarpon (koncentrovaná šťava z brusníc,plod) 1.200 mg, fruktóza, vitamín C 15 mg (18,7 % RDA), vitamín D (cholekalciferol) 5 µg (100 % RDA), kyselina citrónová, malinová aróma RDA = odporúčaná denná dávka 
V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.
 
 

 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN